Nová prodejna Lidl v Ostravě otevírá již v pondělí

V pondělí 19. července otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Ostravě v ulici U Stadiónu. Ta vznikla na místě původní prodejny a zákazníky zaujme nejen moderním architektonickým pojetím, ale také velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je navíc spojen s podporou místní ZŠ Generála Janka a MŠ Varenská. 

Zbrusu nová ostravská prodejna přináší zákazníkům na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí prodejny je také pekárna, díky které naleznou návštěvníci širokou nabídku čerstvého pečiva. Kromě rozsáhlého sortimentu přináší nová prodejna také benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

Návštěvníkům je k dispozici prostorné parkoviště o kapacitě 123 parkovacích míst. Pro dostatečný komfort je současně vybaveno závorovým systémem tak, aby zákazníci vždy nalezli volné místo k zaparkování. „Majitele elektromobilů jistě potěší také informace, že je u nové prodejny k dispozici nabíjecí stanice. Svůj automobil tak během nákupu mohou dobít zcela zdarma,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. 

První den otevření nové prodejny v Ostravě je spojen s podporou Základní školy Generála Janka a Mateřské školy Varenská.  V pondělí je mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl institucím daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze budou využity na nákup školního vybavení pro děti.  

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 276 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem