Orcs Must Die! 3 a 10 dalších her nově v GeForce NOW

GeForce NOW minulý týden překonalo 1000 her v katalogu a stále pokračuje v cestě za dalšími metami. Tentokrát se nabídka rozšiřuje o 11 titulů, 4 z nich jsou naprosté novinky.

Nejpopulárnější jméno na aktuální soupisce – Orcs Must Die! 3 (Steam) – láká hráče na nový příběh odehrávající se 20 let po předchozí hře. Opět bude cílem využít všech možných prostředků k zastavení masivních nájezdů orčích hord na hráčovu pevnost. K dispozici bude kromě hry pro jednoho hráče také kooperativní multiplayer i nekonečný režim o co nejlepší postavení v žebříčku výsledků. Mód Scramble zase postaví hráče proti vyvíjejícím se nepřátelům. A v tomto díle se také podíváme do oblak v soubojích s létajícími orky.

GeForce NOW umožňuje zahrát si PC hry z oblíbených obchodů Steam, Epic Games Store a GOG napříč kompatibilními zařízením. K zážitku z plnohodnotné PC verze není třeba mít drahou sestavu, stačí dobré připojení k internetu a starší notebook, Chromebook, SHIELD TV či jiné zařízení s OS Android nebo iOS.

„Líbí se nám, že si naši hráči mohou užít veškerou akci a všechny ty orky na kterémkoliv zařízení kompatibilním s GeForce NOW,“ řekl Patrick Hudson, CEO vývojářů Robot Entertainment. „Je skvělé, že hráči nemusí mít výkonná zařízení, a stále se mohou pustit do PC verze hry se silou, která orky rozdrtí.“

Dalšími tipy z tohoto týdne jsou temné JRPG, Cris Tales (Steam a Epic Games Store), sci-fi strategie Warhammer 40,000: Battlesector (Steam a Epic Games Store), indie akční RPG Death’s Door (Steam), MMO plné vzdušných soubojů World of Warplanes (Steam) a akční horor Alan Wake’s American Nightmare (Epic Games Store).

Kompletní seznam novinek z tohoto GFN Thursday:

Celý blog naleznete zde: https://blogs.nvidia.com/blog/2021/07/22/geforce-now-thursday-july-22/