Barevné provedení a stylový kryt pro nadcházející vlajkovou loď HONOR Magic3 Series odhaleny!

[26. července 2021, Shenzhen, Čína] – Globální uvedení nové vlajkové lodi HONOR Magic3 Series se blíží. Na panelové diskusi vedené prestižní agenturou Reuters Plus odhalil globální prezident HONOR George Zhao design dlouho očekávané řady HONOR Magic3 a prozradil více o jejím konceptu. Ten je inspirovaný přírodním jevem, dobře známým mezi fotografy, tzv. magickou hodinkou. HONOR také ukázal designový kryt, který více napovídá, jak bude nový prémiový smartphone vypadat.

Design inspirovaný přírodou a tzv. magickou hodinkou

HONOR si dává záležet nejen na výbavě, ale také na propracovaném designu nové HONOR Magic3 Series. Inspirace přišla znovu z přírody a jevu, který velmi dobře znají všichni fotografové.

Design nové HONOR Magic3 Series: Co je magická hodinka?

Tzv. magická hodinka nebo také zlatá hodinka či modrá hodinka je považována za nejunikátnější denní dobu s tím nelepším přirozeným světlem. Zhruba 15 až 20 minut před západem slunce nebo těsně po východu, kdy se slunce nachází mezi -6° až -4° pod horizontem, je obloha nádherně temně modrá. Když je slunce mezi -4° až 6° nad horizontem, obloha zrůžoví nebo dostane růžovo-zlatavý nádech. Barvy tzv. magické hodiny naleznete u nové série chytrých telefonů HONOR Magic3 Series se dvěma označeními, Blue Hour a Golden Hour.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk