Živý přenos ADATA “Xtreme Innovation”. Uvedení produktů na trh 5. srpna

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 28. července 2021 – Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů, mobilního příslušenství a herních produktů, na své online akci „Xtreme Innovation“ představí řadu nových produktů. Online akce se bude konat 5. srpna 2021 v 17:00 a budou na ní uvedeny nejnovější produkty a řešení společnosti ADATA i její herní značky XPG, mezi které patří SSD, DRAM moduly, paměťové karty a počítačové komponenty i systémy. Akcí provede hlavní hrdinka příběhu XPG – MERA. Akce se koná v době oslav dvacátého výročí společnosti ADATA, které probíhají po celý rok 2021.

Hlavní hrdinka příběhu značky XPG – MERA – překvapivý debut

Hlavní hrdinka příběhu značky XPG – MERA, reprezentuje díky své houževnatosti při zdolávání výzev a dosahování průlomových úspěchů všechny hráče. MERA je milována fanoušky z celého světa a stala se hlavním bodem značky XPG. Staňte se svědky jejího debutu na akci ADATA Online Product Launch!

Sledujte živé vysílání a vyhrajte skvělé ceny!

Sledujte 5. srpna přímý přenos z akce na YouTube a nenechte si tak ujít nejnovější produkty společnosti ADATA a její herní značky XPG. Zanechte během akce komentář v sekci komentářů a vyhrajte SSD, DRAM modul nebo notebook XPG. Sledujte společnost ADATA na Instagramu: https://www.instagram.com/adata_global

cid:image004.png@01D77F05.12235B30

[ADATA Technology 2021 „Xtreme Innovation“ Online Product Launch]

C:\Users\Claire_Tai\Desktop\Youtube qrcode.png

###

O společnosti ADATA – inovace budoucnosti 

ADATA Technology je druhým největším světovým dodavatelem pamětí DRAM a značkových SSD disků, patří mezi 25 předních mezinárodních tchajwanských značek a je vlastníkem více než 500 patentů souvisejících s paměťmi. Mezi hlavní sortiment vyráběný společností ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Se závazkem přinášení inovace, kvality a výkonu si produkty ADATA záskaly mezinárodní uznání a ocenění, včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. ADATA je rovněž oceňována za svou oddanost korporátní sociální odpovědnosti, včetně cen Best Companies to Work for in Asia a Asia Responsible Enterprise Award. Maskotem značky ADATA je kolibřík symbolizující její agilitu v oblasti inovace a zlepšování života lidí prostřednictvím technologie. Více informací najdete na www.adata.com.