STOP SHOP v Třebíči nově nabízí možnost dobití elektromobilů

Oblíbený nákupní park na jižním okraji Třebíče v létě rozšířil svou nabídku služeb o dobíjení aut na elektrický pohon. Nová e-station o výkonu 50 kW vznikla v rámci projektu Nabij a jeď, jehož cílem je rozvíjet elektromobilitu v regionech prostřednictvím snadno dostupných stanic. 

Stanice typu Raption 50 disponuje výkonem DC 50 kW a AC 22 kW a nabízí pestrou škálu standardizovaných koncovek CCS, CHAdeMO a Mennekes Type 2. Elektromobilisté mohou využít jednoduchou platbu přes mobilní aplikaci ChargeUp, případně mohou naskenovat QR kód, jež je přesměruje buď rovnou do aplikace, nebo na webové rozhraní. Pro zaplacení není nutné se registrovat, po zadání údajů však spotřebitelé získají výhodnější sazbu. Registrovaní zákazníci mohou svá vozidla nabíjet už nyní za cenu od 5 Kč za KWh energie a vhodně využít dobu po kterou tráví čas nakupováním pro dobití svého vozidla.

V rámci rozšiřování a zlepšování služeb pro naše zákazníky nákupních parků STOP SHOP nabízíme v rámci areálu infrastrukturu potřebnou pro pohodlný provoz elektromobilů. Právě v okresních městech totiž, na rozdíl od Prahy či Brna, nabídka dobíjecích stanic často nedokáže v současnosti pokrýt poptávku zákazníků. V lednu byla instalována první e-station v Hranicích na Moravě a máme velmi dobrou odezvu a frekvenci využívání. Proto jsme se rozhodli postupně rozšířit e-station do dalších regionů, říká“ Jan Jungwirth, Country Manager společnosti IMMOFINANZ, provozovatele nákupních parků STOP SHOP.

Po Hranicích na Moravě a Třebíči bude následovat do konce července také Příbram. Společně s provozovatelem e-station plánuje společnost IMMOFINANZ do konce letošního roku instalovat a zprovoznit další pětici nabíjecích stanic u nákupních parků STOP SHOP v rámci České republiky. 

O společnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na osmi klíčových evropských trzích: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko a jadranský region.  Její primární aktivity zahrnují správu a výstavbu nemovitostí, přičemž značky STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelářské nemovitosti) představují silný místní prvek a jsou synonymem kvality a excelentních služeb. Realitní portfolio zahrnuje více než 220 nemovitostí v přibližné hodnotě 5,1 miliardy eur. Společnost IMMOFINANZ je kotována na burzách ve Vídni (kde je součástí tzv. leading ATX indexu) a ve Varšavě. Pro více informací prosím navštivte tyto stránky: http://www.immofinanz.com