Sophos kupuje Refactr

Akvizicí společnosti Refactr chce Sophos optimalizovat své řešení Managed Threat Response (MTR) a Extended Detection and Response (XDR) o možnosti automatizace odpovědí na kybernetické události (SOAR). Možnosti SOAR rovněž Sophosu pomohou více automatizovat jeho adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti, který je základem všech jeho produktů a služeb, Threat Intelligence a datového jezera.  

Praha, 5. srpna 2021 – Sophos, celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, oznámil, že získal společnost Refactr, která vyvíjí a prodává univerzální platformu pro automatizaci DevSecOps, jež překlenuje propast mezi DevOps a kybernetickou bezpečností. Společnost Refactr sídlí v Bellevue ve státě Washington, je v soukromém vlastnictví a svoji činnost zahájila v roce 2017.

Týmy DevOps a bezpečnostní týmy pokračují v zavádění přístupů „IT-as-Code“ ve správě svých prostředí a schopnost platformy Refactr automatizovat kterýkoli z těchto procesů jim umožňuje jednoduše škálovat. Týmům DevOps umožnuje platforma Refactr například rozšířit stávající pracovní postupy kontinuální integrace, doručování a nasazování (CI/CD), týmy kybernetické bezpečnosti pak při své práci oceňují vizuální nástroj drag & drop builder. Platformu Refactr využívají přední zákazníci jak v soukromém, tak i vládním sektoru, včetně například Centra pro internetovou bezpečnost nebo Platform One amerického letectva.  

Více informací získáte z oficiálního oznámení společnosti (v AJ). 

###

O společnosti Sophos

Společnost Sophos je celosvětovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti nové generace, který chrání více než 500 000 organizací a miliony spotřebitelů ve více než 150 zemích před nejpokročilejšími kybernetickými hrozbami současnosti. S využitím znalostí hrozeb, umělé inteligence a nástrojů strojového učení laboratoří SophosLabs a SophosAI poskytuje Sophos široké portfolio pokročilých produktů a služeb pro zabezpečení uživatelů, sítí a koncových bodů proti ransomwaru, malwaru, exploitům, phishingu a široké škále dalších kybernetických útoků. Sophos Central, jednotná integrovaná cloudová konzole pro správu zabezpečení, je ústředním prvkem adaptivního ekosystému kybernetické bezpečnosti, který obsahuje centralizované datové jezero využívající bohatou sadu otevřených rozhraní API dostupných zákazníkům, partnerům, vývojářům a dalším dodavatelům kybernetické bezpečnosti. Společnost Sophos sídlí v britském Oxfordu a prodává své produkty a služby prostřednictvím prodejních partnerů a poskytovatelů spravovaných služeb (MSP) po celém světě. Další informace jsou k dispozici na adrese www.sophos.com.