V srpnu se knihovna GeForce NOW rozroste o 34 her. Mezi nimi Kings Bounty II nebo A Plague Tale: Innocence

Během srpna se knihovna Geforce NOW v rámci programů GFN Thursday postupně rozšíří o 34 titulů, 13 z nich přibývá již tento týden.

Pokračování legendy

24. srpna vychází dlouho očekávané pokračování populárního mixu fantasy RPG a strategie King’s Bounty. Do světa King’s Bounty II se členové GeForce NOW budou moci ponořit hned v den vydání. A pokud si hru přeobjednají na Steamu, mohou se těšit i na exkluzivní bonusy od vývojářů. V následujících týdnech se v GeForce NOW objeví také další očekávané tituly jako Humankind nebo NARAKA: BLADEPOINT.

Do seznamu podporovaných her zamířila již tento týden také úspěšná stealthová adventura ze středověké Francie A Plague Tale: Innocence. Po následujících sedm dní je navíc možné ji získat zdarma na Epic Games Store.

Mezi další zajímavé tituly z tohoto týdne patří postapokalyptické RPG Death Trash (Steam), scifi indie strategie Starmancer (Steam) a adventura Tales of the Neon Sea (Steam).

Free-to-play obsah

Tento měsíc také přichází s novým obsahem pro některé z nejoblíbenějších podporovaných free-to-play titulů. Členové se mohou těšit na nový obsah v hry Apex Legends a Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Apex Legends: Emergence, nejnovější sezóna velmi populární free-to-play hry od Respawnu a EA, byla spuštěna 3. srpna a přinesla novou legendu jménem Seer, zbraň, Battle Pass a několik aktualizací map.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege zase b posldedním eventu představilo nový časově omezený herní režim, challenge k odemčení Nomad Hive Mind a další novinky. Druhá sezóna šestého o ročníku odstartovala speciálním eventem „Rainbow Six Siege: Containment. V novém herním režimu nazvaném „Nest Destruction“ se hráči ocitnou na mapě Consulate, kterou ovládl parazit Chimera. Členové GeForce NOW se mohou Containmentu zúčastnit až do 24. srpna. 

Celý blog je k dispozici zde.

Nové hry v rámci aktuálního GFN Thursday:

Další hry budou následovat v průběhu srpna: