NVIDIA DLSS dostupné v Back 4 Blood beta

Turtle Rock Studios a Warner Bros. Games v noci spustili otevřenou betaverzi hry Back 4 Blood, která vyjde 12. října. Předčasný přístup je k dispozici do 9. srpna a poté se beta vrátí ještě jednou mezi 12. až 16. srpnem. Back 4 Blood je velmi očekávaná kooperativní střílečka z pohledu první osoby od tvůrců známé série Left 4 Dead. Má všechny předpoklady stát se dalším hitem.

A ani v její betě nechybí technologie NVIDIA DLSS využívající AI ke zvýšení výkonu. Díky tomu získají majitelé GPU GeForce RTX FPS navíc, které se ve zběsilé akci budou rozhodně hodit. Až do spuštění druhé fáze bety 12. srpna budou navíc probíhat intenzivní práce na optimalizaci. Hráči jejich výsledek dostanou díky nejnovějším Game Ready ovladačům.

O NVIDIA DLSSNVIDIA DLSS pomocí AI zvyšuje snímkovou frekvenci. Hráčům tak poskytuje výkon navíc pro maximální nastavení kvality nebo zvýšení rozlišení. Dnes je dostupné ve více než šesti desítkách her a kreativních aplikací, dvou nejpopulárnějších herních enginech i řadě proprietárních. Pouze DLSS nabízí tak velký nárůst výkonu při zachování kvality obrazu srovnatelné s nativním vykreslováním ve všech rozlišeních, dokonce i 1080p.  

Doporučené odkazy:

Open beta Back 4 Blood -blog na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/back-4-blood-open-beta-out-now-with-nvidia-dlss

Open beta for Back 4 Blood trailer:

Back 4 Blood web:

https://www.back4blood.com/en-us

DLSS na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/technologies/dlss/

Seznam titulů s DLSS:https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-rtx-games-engines-apps/