Další kapitola v mobilních inovacích: Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G vám otevřou nový svět

Špičkové skládací telefony Samsung posouvají laťku v oblasti mobilních zážitků 

Praha 11. srpna 2021 – Společnost Samsung Electronics dnes začala psát další kapitolu ve vývoji inovativních skládacích mobilních zařízení. Hlavní roli v ní hrají dva nové chytré telefony, Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G. V obou případech jde o špičkové přístroje s vynikající konstrukční kvalitou a originálními parametry. Třetí generace skládacích přístrojů nabízí přesně ta vylepšení, jaká si majitelé předchozích verzí žádali, takže vydrží déle a nabízejí ještě šikovnější využití skládací konstrukce. Z Flip3 a Z Fold3 tak nabízejí nejen originální provedení, ale především úplně nové možnosti při práci, multimediální zábavě i hraní.

Dostupnost modelů

Mobilní telefon Z Fold3 5G bude v České republice dostupný od 27. 8. 2021 v černé, zelené a stříbrné barvě. Telefon bude možné zakoupit za doporučené maloobchodní ceny: verze 12/256 GB za 46 999 Kč, 12/512 GB za 48 999 Kč. Model Z Flip3 5G bude možné zakoupit v černém, zeleném, fialovém a krémovém barevném provedení. Doporučená maloobchodní cena modelu: verze s vnitřním úložištěm 8/128 GB za 26 999 Kč, varianta s úložištěm 8/256 GB za 28 999 Kč. Sluchátka Galaxy Buds2 budou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3 799 Kč.

Předobjednávky

Zákazník, který si v období od 11. 8. 2021 od 16:00 do 26. 8. 2021 23:59 předobjedná Galaxy Z Fold3 5G nebo Z Flip3 5G z e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců a zároveň splní další podmínky stanovené v podrobných pravidlech kampaně, získává nárok na bonus Samsung Care+ na 1 rok zdarma, Note Pack (sada flipového pouzdra s dotykovým perem S Pen a 25W cestovní nabíječka) a možnost výkupu starého zařízení s bonusem až 10 000 Kč. Kompletní pravidla a informace jsou uvedeny na stránkách www.samsung.com/cz/predobjednavky.

Model Z Fold3 je určen uživatelům, kteří touží po maximální produktivitě a zároveň po zábavě na nejvyšší úrovni. Jde o mimořádně výkonný všestranný přístroj, který zájemcům nabídne bohaté možnosti multitaskingu, nevídaný výkon, ohebný displej Infinity Flex Display s úhlopříčkou 7,6 palce neboli 19,3 cm, na kterém linie ohybu v rozloženém stavu vůbec není vidět, a vůbec poprvé u skládacích zařízení i podporu dotykového pera S Pen. Z Flip3 se zase ideálně hodí pro uživatele, jimž kromě funkcí a parametrů záleží i na stylovém designu. Je mimořádně elegantní, štíhlý a kompaktní, výborně se vejde do kapsy, má vynikající fotoaparát a větší přední displej pro rychlé použití v terénu.

„S modely Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 Samsung opět posouvá laťku, pokud jde o schopnosti skládacích chytrých telefonů. Nové modely nabízejí v maximální míře právě ty vlastnosti, které jsou v dnešním zrychleném světě tak zapotřebí, tedy flexibilitu a univerzální využití,“ říká dr. TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací Samsung Electronics. „Jsme průkopníci skládacích zařízení a také světová jednička v této kategorii, proto nás nesmírně těší, že s modely Z Fold3 a Z Flip3 můžeme navázat na minulé úspěchy a tradici inovování. Uživatelé se můžou těšit na nové technologie, díky nimž si užijí každou vteřinu v ekosystému postaveném na otevřenosti a inovacích.“ 

Špičková konstrukce, která dlouho vydrží

Od skládacích zařízení značky Samsung uživatelé očekávají, že něco vydrží. Kvůli tomu se nejnovější generace Galaxy Z pyšní bezkonkurenční konstrukční kvalitou. Jako první skládací telefony vůbec získaly modely Z Fold3 a Z Flip3 certifikát IPX8 dokládající odolnost proti vodě, takže si v dešti už nemusíte dělat žádné starosti. Oba přístroje mají v těle Armor Aluminum čili nejtvrdší hliník, jaký řada Galaxy kdy poznala, a také nejlepší krycí sklo Corning® Gorilla® Glass Victus™ chránící displej proti poškrábání a poškození při pádu. Za pozornost stojí i nová ochranná fólie z PET a vylepšený systém vrstev na displeji, takže je hlavní displej obou modelů o 80 % odolnější než u předchozích verzí.

Také další parametry přispívají k tomu, že s novými skládacími telefony Samsung budou uživatelé spokojeni celé roky. Díky speciálnímu pantu Hideaway Hinge, který se poprvé představil u modelu Galaxy Z Flip, zůstávají oba telefony rozevřené v libovolném úhlu, což usnadňuje využití režimu Flex. Technologie Sweeper pomáhá odpuzovat prach a další drobné částečky a rovněž posiluje dlouhodobou odolnost obou přístrojů. Z Fold3 i Z Flip3 prošly dlouhým a náročným testováním skládání – podle údajů nezávislé společnosti Bureau Veritas zvládly 200 000 rozevření a opětovných složení. O špičkový hardwarový výkon se starají nejmodernější procesor 5 nm AP a podpora technologie 5G.

Galaxy Z Fold3 5G: Špičkový telefon k práci i zábavě 

Otevřete Z Fold3 a můžete si připadat jako v kině. Hlavní zásluhu na tom má displej s obří úhlopříčkou 7,6 palce (19,3 cm), na kterém není vidět žádná stopa po ohybu ani jiné rušivé prvky, mimo jiné i díky novému umístění fotoaparátu pod displejem. Kromě filmů se tahle podoba displeje samozřejmě hodí i v nejrůznějších jiných aplikacích. Díky technologii Eco² je displej o 29 % jasnější než dříve a zároveň spotřebuje míň energie. A adaptivní obnovovací frekvence Super Smooth 120 Hz je zase zárukou plynulejšího překreslení pohybu a celkově kvalitnějšího obrazu. Touto skvělou frekvencí se pyšní oba displeje, hlavní i přední. 

Vůbec poprvé se v řadě Galaxy Z také u Z Fold3 setkáváme s oblíbenou funkcí známou všem majitelům řady Note – s ovládáním pomocí dotykového pera S Pen. K dispozici jsou prakticky všechny funkce, k nimž se pero používá, což potěší zejména při práci. Na rozměrném displeji Z Fold3 lze snadno ručně psát poznámky během videokonferencí nebo kontrolovat jednotlivé pracovní úkoly při čtení e-mailů. Kromě toho přijde pero vhod i při nejrůznějších kreativních činnostech. Samsung vyrábí pero S Pen pro Z Fold3 ve dvou verzích, S Pen (Z Fold 3) a S Pen Pro. Obě jsou vybaveny speciálně vyrobenou špičkou Pro tip s omezovačem tlaku, která chrání hlavní displej telefonu, a uživatel tak může zůstat v klidu, protože si drahocenný přístroj nepoškodí. Jde o vůbec nejlepší verzi S Pen, jakou Samsung dosud vyrobil – má ještě kratší odezvu než předchozí typy, což usnadňuje práci, ať už píšete, kreslíte nebo pero používáte k jiným účelům.

Zejména při práci uživatelé jistě ocení i vylepšené funkce v režimu Flex, které umožňují více činností najednou. V jedné části displeje můžete například sledovat videokonferenci a ve druhé si kontrolovat poznámky. Z Fold3 nabízí i aktualizovanou verzi režimu Multi-Active Window, která multitasking rovněž výrazně usnadňuje. Funkce App Pair umožňuje vytvářet jednoduché zkratky k oblíbeným aplikacím a pak je otevírat s maximální rychlostí. Mezi aplikacemi lze přepínat pomocí nové funkce Taskbar, nemusíte se přitom vracet na základní obrazovku. 

Změnil se i design – Z Fold3 je tenčí, lehčí a celkově ještě elegantnější než Galaxy Z Fold2. K dispozici jsou tři nadčasové barevné varianty: černá Phantom Black, zelená Phantom Green a stříbrná Phantom Silver.

Galaxy Z Flip3 5G: Dokonalá rovnováha stylu, funkcí a nepřetržité zábavy 

Z Flip3 osloví zejména uživatele toužící po kreativním vyjádření. Ti nepochybně ocení několik odvážných barevných variant, elegantní design a samozřejmě i špičkovou funkční výbavu. Telefon je k dispozici v krémovém, zeleném, fialovém či černém provedení. Ke každému z nich si můžete vybrat i slušivá pouzdra a držáky, díky nimž se přístroj snadněji drží a skládá. Z každého modelu se tak může stát jedinečný originál.

Přepracovaný přední displej je nyní čtyřikrát větší a snadněji se na něm čtou notifikace a zprávy, aniž by bylo nutné telefon otvírat. Díky miniaplikacím můžou uživatelé kontrolovat položky v kalendáři, sledovat předpověď počasí nebo monitorovat počet kroků, které za den udělali. Případně lze nastavit pozadí předního displeje, aby telefon ladil s hodinkami Galaxy Watch4 nebo Galaxy Watch4 Classic.

Díky svému konstrukčnímu provedení se Z Flip3 skvěle hodí k fotografování a natáčení, případně ke sdílení fotografií a videozáznamů. Fotoaparát je vybavený mnoha z nejmodernějších funkcí, režim Flex výrazně usnadňuje pořizování selfies bez pomoci rukou. K fotografování a natáčení stačí dokonce i přední displej, telefon tedy není nutné otvírat. Stačí dvakrát rychle stisknout hlavní vypínač a spustí se funkce Quick Shot, která právě použití předního displeje při fotografování a natáčení umožňuje. Prohlížení fotografií a videa je příjemné a rychlé díky nové adaptivní obnovovací frekvenci 120 Hz.

Kromě vytváření vlastního obsahu se Z Flip3 výborně hodí i ke sledování filmů, seriálů či vlogů na YouTube. Nové a vylepšené stereoreproduktory podporují systém Dolby Atmos®, což znamená vynikající kvalitu zvuku, hloubku a prostorové efekty, ať už sledujete nebo posloucháte cokoli. Funkce Flex Mode Panel zase výrazně zlepšuje vzhled mnoha aplikací a usnadňuje jejich ovládání. V částečně složeném stavu umožňuje například přesunout okno s videozáznamem na horní polovinu displeje a na dolní nechat ovládací prvky jako posuvník jasu či hlasitosti. 

Optimalizované skládací provedení nabízí nové možnosti 

Pro modely řady Galaxy Z je k dispozici celá řada aplikací, které dokážou využít možnosti ohebného displeje na maximum. Samsung v současné době rozšiřuje spolupráci s velkými firmami typu Google, Microsoft a dalšími a jejich aplikace se nově vyrábějí ve speciálních verzích pro skládací konstrukce. Dobrým příkladem je oblíbený komunikační program Microsoft Teams – v režimu Flex se zobrazení optimalizuje přímo pro displeje Galaxy Z. Samozřejmostí je i bezproblémová integrace kancelářských programů Office. E-mailový program Microsoft Outlook zase umožňuje číst kompletní e-maily na jedné straně displeje a na té druhé zobrazit náhledy ostatních, podobně jako na běžném počítači. A pokud je vám to málo, lze si přizpůsobit i vzhled a funkce dalších aplikací pomocí nového systému Samsung Labs.

Kromě toho Samsung podporuje i nezávislé vývojáře, kteří tak můžou pro ohebné displeje vytvářet obsah všeho druhu. Ti ocení především podporu systému Remote Test Lab (RTL), díky kterému můžou přímo instalovat a testovat v telefonech nové aplikace v reálném čase, ať jsou kdekoli. 

Galaxy Buds2: Pohodlná sluchátka se špičkovým zvukem pro každého 

K telefonům řady Galaxy Z patří i nová sluchátka Galaxy Buds2, která lze pohodlně používat celý den, a navíc nabízejí vynikající kvalitu zvuku. Nový model doplňuje stávající typy Galaxy Buds Live a Galaxy Buds Pro, a rozšiřuje tak uživatelské možnosti. Sluchátka jsou plnohodnotnou součástí ekosystému Galaxy a výborně se doplňují s telefony, tablety a chytrými hodinkami této řady. 

Ať už Galaxy Buds2 používáte k poslechu hudby nebo ke konferenčnímu hovoru, máte k dispozici vše, co potřebujete, abyste se naplno ponořili do vlastního světa. Dynamické dvoupásmové membrány věrně reprodukují dunivé basy i krystalicky čisté výšky, technologie Active Noise Cancellation neboli aktivní tlumení hluku vám do uší nepropustí ani hlásek, pokud ho slyšet nechcete. Pokud naopak okolí slyšet chcete, stačí tlumení nastavit ve třech možných stupních nebo ho úplně vypnout. Další výhodou je čistší hlasový přenos při telefonních hovorech, na kterém má zásluhu především nové řešení založené na strojovém učení – to dokáže během hovoru účinně eliminovat veškeré ruchy z pozadí. 

Galaxy Buds2 jsou nejmenší a nejlehčí sluchátka značky Samsung, přesto se zájemci můžou těšit na ikonický zakřivený tvar. V aplikaci Galaxy Wearable si můžete pomocí jednoduchého testu vyzkoušet, jak vám sedí v uších a jak je případně upravit. K dispozici jsou čtyři barevné varianty (grafitová, bílá, olivová a fialová).

Další informace o modelech Galaxy Z Fold3, Z Flip3 a Galaxy Buds2 najdete na webech www.samsungmobilepress.com, www.news.samsung.com/galaxy nebo www.samsung.com. Virtuální tiskové studio lze navštívit na www.samsungmobilepress.com/galaxyunpacked.

Fotografie Galaxy Z Fold3 5G ke stažení najdete ZDE.

Fotografie Galaxy Z Flip3 5G ke stažení najdete ZDE.

Fotografie Galaxy Buds2 ke stažení najdete ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

Kontaktní osoby  

David Sahula, PR Manager, Samsung Leona Daňková, Taktiq Communications

Tel.: +420 725 779 934 Tel.: +420 605 228 810

E-mail: d.sahula@samsung.com E-mail: leona.dankova@taktiq.com 

Galaxy Z Fold3 5G – technické specifikace 
Displej Hlavní displej 7,6” (19,3 cm) QXGA+ Dynamic AMOLED 2X (22,5:18) Infinity Flex Display (2208 x 1768), 374 ppi, adaptivní obnovovací frekvence 120 Hz
* Rozměr se udává jako úhlopříčka. Hlavní displej Galaxy Z Fold3 5G měří 7,6” jako plný obdélník a 7,4” s ohledem na zaoblené rohy. Skutečná zobrazovací plocha je vzhledem k zaobleným rohům menší.
Přední displej 6,2“ (15,7 cm) HD+ Dynamic AMOLED 2X (24,5:9), 2268 x 832, 387 ppi, adaptivní obnovovací frekvence 120 Hz
* Rozměr se udává jako úhlopříčka. Přední displej Galaxy Z Fold3 5G měří 6,2” jako plný obdélník a 6,1” s ohledem na zaoblené rohy. Skutečná zobrazovací plocha je vzhledem k zaobleným rohům menší.
Rozměry a hmotnostSložený 67,1 x 158,2 x 16,0 mm (pant) ~ 14,4 mm (volný konec)
Rozložený128,1 x 158,2 x 6,4 mm
Hmotnost 271 g
Fotoaparát Přední fotoaparát 10 MPix selfie fotoaparát: f2,2, velikost pixelu: 1,22 μm, úhel záběru: 80˚
Fotoaparát pod displejem  4 MPix fotoaparát pod displejem: f1,8, velikost pixelu: 2,0 μm, úhel záběru: 80˚
Zadní trojitý fotoaparát 12 MPix ultraširoký fotoaparát: f2,2, velikost pixelu: 1,12 μm, úhel záběru: 123˚12 MPix širokoúhlý fotoaparát: Dual Pixel AF, OIS, F1,8, velikost pixelu: 1,8 μm, úhel záběru: 83˚
12 MPix teleobjektiv: PDAF, f2,4, OIS, velikost pixelu: 1,0 μm, úhel záběru: 45˚ Špičkové průhledné sklo Corning® Gorilla® Glass s technologií DX
Dual OIS, optický zoom: 0,5x oddálení a 2x přiblížení, až 10x digitální zoom, podpora technologie HDR10+, kontinuální ostření Tracking AF
Procesor 5 ㎚ 64-bit Octa-Core Processor ※ 2,84 ㎓ (max. rychlost) + 2,4 ㎓ + 1,8 ㎓
Paměť 12 GB RAM a 512 GB úložný prostor (UFS3.1)12 GB RAM a 256 GB úložný prostor (UFS3.1)
*Dostupnost se mění na jednotlivých trzích. Skutečná kapacita úložného prostoru závisí na trhu, modelu, velikosti souborů a jejich formátu.
Baterie 4 400 mAh (typická hodnota) duální baterie*
* Typická hodnota podle nezávislých laboratorních testů. Typickou hodnotou se rozumí průměrná odhadovaná hodnota vzhledem k odchylkám kapacity baterie u testovaných vzorků podle standardu IEC 61960. Měřená (minimální) kapacita je 4 275 mAh. Skutečná výdrž baterie závisí na prostředí v síti, typu využití apod.
DobíjeníRychlé dobíjení s kabelem i bezdrátově*
Wireless PowerShare**
Rychlé dobíjení 25 WRychlé bezdrátové dobíjení 10 WZpětné bezdrátové dobíjení 4,5 W
*Kabelové dobíjení je kompatibilní s QC2.0 a AFC, bezdrátové dobíjení je kompatibilní s WPC a PMA
**Systém Wireless PowerShare je omezen na Samsung nebo jiné chytré telefony s bezdrátovým nabíjením WPC Qi, jako jsou modely řady Galaxy S21, Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Note10+, Galaxy S10e, S10, S10+ S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5, a nositelná technologie jako Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch nebo Galaxy Buds. Nemusejí fungovat s určitým příslušenstvím, kryty či zařízeními jiných značek. V závislosti na síťovém prostředí může ovlivnit příjem hovorů nebo datové služby. 
Odolnost proti voděIPX8
* IPX8 – odpovídá testovacím podmínkám při ponoru do 1,5 m ve sladké vodě na 30 minut. Nedoporučuje se při koupání v moři či bazénu. Není odolný proti prachu.
Operační systém Android 11
Sítě [LTE]*: Enhanced 4X4 MIMO, 7CA, LAA, LTE Cat.20
[5G]**: Non-Standalone (NSA), Standalone (SA), Sub6 / mmWave
* Skutečná rychlost závisí na zemi, operátorovi a prostředí.**Vyžaduje optimální připojení 5G. Skutečná rychlost závisí na zemi, operátorovi a prostředí.
Konektivita [Wi-Fi 6E] 802.11 a/b/g/n/ac/ax HE160 MIMO, 1024QAM[Bluetooth] Bluetooth® v 5.2 (LE až 2 Mb/s), USB Type-C, NFC, lokalizační služby (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)[Ultra Wide Band]
* Pokrytí Galileo a BeiDou je omezené. BeiDou není v některých zemích dostupné.
SIM karta 1x eSIM a 2x Nano SIM
* SIM karty se prodávají samostatně. Dostupnost závisí na zemi a operátorovi.
*Dostupnost eSIM se může lišit v závislosti na softwarové verzi, zemi a operátorovi. Zkontrolujte, zda váš operátor eSIM podporuje. 
PlatbySamsung PayKreditní a debetní karty: podpora MST, resp. NFC
členské karty, dálkové kupony apod. 
* Dostupné ve vybraných zemích. Řešení a funkce se můžou lišit u jednotlivých trhů, operátorů a poskytovatelů služeb.
Senzory Kapacitní čtečka otisků prstů (po straně), akcelerometr, barometr, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallův senzor, senzor přítomnosti, světelný senzor
AutentifikaceBlokování: obrazec, PIN, hesloBiometrické blokování: otisk prstu*, rozpoznávání tváře
*Galaxy Z Fold3 5G má kapacitní čtečku otisků prstů (po straně).
AudioStereoreproduktory Prostorový zvuk s technologií Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital Plus)
Podpora UHQ 32-bit &DSD64/128 *, PCM: až 32-bit, DSD: DSD64/128

Podpora audioformátů: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF
* U přehrávání DSD64 a DSD128 záleží na formátu souboru.
VideoPodpora videoformátů: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
TV připojení Bezdrátové: Smart View (zrcadlení 1080p při 30 obr/s) / Kabelové: podpora DisplayPort přes USB-C. Podporuje videovýstup přes HDMI adaptér. (DisplayPort 4K UHD při 60 obr/s)
ZabezpečeníTechnologie Knox: monitoring a ochrana v reálném čase.
Antivir, prevence malware. (Systém McAfee)
Bezpečná složka: bezpečný prostor v zařízení na aplikace, fotografie, videa apod. chráněný otiskem prstu.
*Antivirové a antimalwarové programy se v jednotlivých zemích liší. Dostupnost závisí na zemi a operátorovi. 
Barevné variantyPhantom Black (černá), Phantom Green (zelená), Phantom Silver (stříbrná)
Obsah základního baleníGalaxy Z Fold3 5G, datový kabel, špendlík na SIM kartu, základní návod
*Některé z uvedených součástí nemusejí být dostupné v závislosti na zakoupeném modelu nebo na místním trhu. Barva balení může záviset na barvě modelu.
JasHBM: (hlavní displej) 900 nit (přední displej) 1000 nitMax: (hlavní displej) 1200 nit (přední displej) 1500 nit
Galaxy Z Flip3 5G – technické specifikace 
Displej Hlavní displej 6,7” (17 cm) FHD+ Dynamic AMOLED 2X (22:9) Infinity Flex Display2640 x 1080425 ppi adaptivní obnovovací frekvence 120 Hz
* Rozměr se udává jako úhlopříčka. Hlavní displej Galaxy Z Flip3 5G měří 6,7” jako plný obdélník a 6,6” s ohledem na zaoblené rohy. Skutečná zobrazovací plocha je vzhledem k zaobleným rohům menší.
Přední displej 1,9“ (4,8 cm) Super AMOLED 260 x 512302 ppi
* Rozměr se udává jako úhlopříčka. Přední displej Galaxy Z Flip3 5G měří 1,9” jako plný obdélník a 1,8” s ohledem na zaoblené rohy. Skutečná zobrazovací plocha je vzhledem k zaobleným rohům menší.
Rozměry a hmotnostRozměry a hmotnostSložený 72,2 x 86,4 x 17,1 mm (pant) – 15,9 mm (volný konec)
Rozložený72,2 x 166,0 x 6,9 mm 
* Do tloušťky modelu Galaxy Z Flip3 5G v rozloženém stavu se nepočítá rámeček hlavního displeje.
Hmotnost183 g
Fotoaparát Přední fotoaparát 10 MPix selfie fotoaparát: f2,4, velikost pixelu: 1,22 μm, úhel záběru: 80˚
Zadní duální fotoaparát 12MP Ultra Wide Camera: f2,2, velikost pixelu: 1,12 μm, FOV: 123˚
12MP Wide-angle Camera: Dual Pixel AF, OIS, f1,8velikost pixelu: 1,4 μm, FOV: 78˚Super clear glass with Corning® Gorilla® Glass with DXUp to 10x digital zoom, HDR10+ recording, Tracking AF
Procesor 5 ㎚ 64-bit Octa-Core Processor ※ 2,84 ㎓ (max. rychlost) + 2,4 ㎓ + 1,8 ㎓
Paměť 8 GB RAM a 256 GB úložný prostor (UFS3.1)8 GB RAM a 128 GB úložný prostor (UFS3.1)
*Dostupnost se mění na jednotlivých trzích. Skutečná kapacita úložného prostoru závisí na trhu, modelu, velikosti souborů a jejich formátu.
Baterie 3300 mAh (typická hodnota) duální baterie*
* Typická hodnota podle nezávislých laboratorních testů. Typickou hodnotou se rozumí průměrná odhadovaná hodnota vzhledem k odchylkám kapacity baterie u testovaných vzorků podle standardu IEC 61960. Měřená (minimální) kapacita je 3203 mAh. Skutečná výdrž baterie závisí na prostředí v síti, typu využití apod.
DobíjeníRychlé dobíjení s kabelem i bezdrátově*
Wireless PowerShare**Rychlé dobíjení 15 WRychlé bezdrátové dobíjení 10 WZpětné bezdrátové dobíjení 4,5 W
*Kabelové dobíjení je kompatibilní s QC2.0 a AFC, bezdrátové dobíjení je kompatibilní s WPC a PMA
**Systém Wireless PowerShare je omezen na Samsung nebo jiné chytré telefony s bezdrátovým nabíjením WPC Qi, jako jsou modely řady Galaxy S21, Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Note10+, Galaxy S10e, S10, S10+ S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5, a nositelná technologie jako Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch nebo Galaxy Buds. Nemusí fungovat s určitým příslušenstvím, kryty či zařízeními jiných značek. V závislosti na síťovém prostředí může ovlivnit příjem hovorů nebo datové služby. 
Odolnost proti voděIPX8
*IPX8 – odpovídá testovacím podmínkám při ponoru do 1,5 m ve sladké vodě na 30 minut. Nedoporučuje se při koupání v moři či bazénu. Není odolný proti prachu.
Operační systém Android 11
Sítě [LTE]*: Enhanced 4X4 MIMO, 7CA, LAA, LTE Cat.20
[5G]**: Non-Standalone (NSA), Standalone (SA), Sub6 / mmWave
* Skutečná rychlost závisí na zemi, operátorovi a prostředí.**Vyžaduje optimální připojení 5G. Skutečná rychlost závisí na zemi, operátorovi a prostředí.
Konektivita [Wi-Fi 6E] 802.11 a/b/g/n/ac/ax HE160 MIMO, 1024QAM[Bluetooth] Bluetooth® v 5.2 (LE až 2 Mb/s), USB Type-C, NFC, lokalizační služby (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)
* Pokrytí Galileo a BeiDou je omezené. BeiDou není v některých zemích dostupné.
SIM karta 1x eSIM a 1x Nano SIM
* SIM karty se prodávají samostatně. Dostupnost závisí na zemi a operátorovi.
*Dostupnost eSIM se může lišit v závislosti na softwarové verzi, zemi a operátorovi. Zkontrolujte, zda váš operátor eSIM podporuje. 
PlatbySamsung PayKreditní a debetní karty: podpora MST, resp. NFC
členské karty, dálkové kupony apod. 
* Dostupné ve vybraných zemích. Řešení a funkce se můžou lišit u jednotlivých trhů, operátorů a poskytovatelů služeb.
Senzory Kapacitní čtečka otisků prstů (po straně), akcelerometr, barometr, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallův senzor, senzor přítomnosti, světelný senzor
AutentifikaceBlokování: obrazec, PIN, hesloBiometrické blokování: otisk prstu, rozpoznávání tváře 
*Rozpoznávání tváře funguje jen v rozloženém stavu s předním fotoaparátem.
AudioStereoreproduktory Prostorový zvuk s technologií Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital Plus)
Podpora UHQ 32-bit &DSD64/128 *, PCM: až 32 bit, DSD: DSD64/128

Podpora audioformátů: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF
BluetoothDual Audio: k telefonu Galaxy Z Flip3 lze připojit dvě zařízení Bluetooth a přehrávat audio přes obě zařízení současně.Scalable Codec: Vylepšené Bluetooth připojení při interferenci rádiových vln. Nahrávání Kvalita nahrávání je vylepšená díky mikrofonu High AOP, který minimalizuje zkreslení v hlučném prostředí.
* U přehrávání DSD64 a DSD128 záleží na formátu souboru.*U dvou různých zařízení lze zaznamenat drobný rozdíl v kvalitě zvuku.*K dispozici jen u jistých typů příslušenství značky Samsung nebo AKG.*AOP: Acoustic Overload Point
VideoPodpora videoformátů: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
TV připojení Bezdrátové: Smart View (zrcadlení 1080p při 30 obr/s)
ZabezpečeníTechnologie Knox: monitoring a ochrana v reálném čase.
Antivir, prevence malware
Bezpečná složka: bezpečný prostor v zařízení na aplikace, fotografie, videa apod.
*Antivirové a antimalwarové programy se v jednotlivých zemích liší. Dostupnost závisí na zemi a operátorovi. 
Barevné variantyKrémová, zelená, fialová, černá (Phantom Black)Exkluzivní barevné varianty na Samsung.com: šedá, bílá, růžová 
Obsah základního baleníGalaxy Z Flip3 5G, datový kabel, špendlík na SIM kartu, základní návod
*Některé z uvedených součástí nemusejí být dostupné v závislosti na zakoupeném modelu nebo na místním trhu. Barva balení může záviset na barvě modelu.
JasHBM: (hlavní displej) 900 nit (přední displej) 935 nitMax: (hlavní displej) 1200 nit 
Galaxy Buds2 – technické specifikace 
Rozměry a hmotnost Sluchátko: 17 (šířka) x 20,9 (výška) x 21,1 (hloubka) mm, 5 g Dobíjecí pouzdro: 50 (šířka) x 27,8 (výška) x 50,2 (hloubka) mm, 41,2 g
Reproduktory 2 membrány (basový woofer + výškový tweeter)
Mikrofon3 mikrofony (2 vnější + 1 vnitřní) + Voice Pickup Unit 
Baterie Kapacita Sluchátka: 61 mAh (typická hodnota)Dobíjecí pouzdro: 472 mAh (typická hodnota)
* Typická hodnota podle nezávislých laboratorních testů. Typickou hodnotou se rozumí průměrná odhadovaná hodnota vzhledem k odchylkám kapacity baterie u testovaných vzorků podle standardu IEC 61960. 
Doba přehrávání Až 5 h / Celkem až 20 h (se zapnutým tlumením hluku)Až 7,5 h / Celkem až 29 h (s vypnutým tlumením hluku)
*Skutečná výdrž baterie může záviset na provozních podmínkách (nastavení funkcí, typ přehrávaných souborů, síla signálu Bluetooth® apod.)
Doba hovoru Až 3,5 h / Celkem až 13 h (se zapnutým tlumením hluku)Až 3,5 h / Celkem až 14 h (s vypnutým tlumením hluku)
*Skutečná výdrž baterie může záviset na provozních podmínkách (nastavení funkcí, typ přehrávaných souborů, síla signálu Bluetooth® apod.)
Dobíjení1 h přehrávání / 5 minut rychlodobíjení Bezdrátové dobíjení s certifikátem Qi

*Doba nabíjení za předpokladu, že při začátku nabíjení jsou sluchátka nabita méně než na 30 %. Skutečná výdrž baterie a délka dobíjení může záviset na provozních podmínkách, resp. počtu dobíjení. Měřeno s vypnutým tlumením hluku.
KonektivitaBluetooth® 5.2Kodek: Scalable (vlastní produkt Samsung), AAC, SBC
Senzory

Akcelerometr, gyroskop, senzor proximity, Hallův senzor, dotykový senzor, VPU (Voice Pickup Unit)
Barevné variantygrafitová, bílá, olivová, fialová
*Dostupnost barev může záviset na trhu, operátorovi a prodejci.
Obsah základního balení Sluchátka, dobíjecí pouzdro, nástavce do uší, dobíjecí kabel, průvodce rychlým spuštěním

* Veškeré specifikace a popisy se můžou od skutečných specifikací produktu lišit. Samsung si vyhrazuje právo tuto stránku a její obsah bez ohlášení měnit, což se může týkat funkcí, vlastností, specifikací, grafického rozhraní, fotografií, videozáznamů, benefitů, cen, komponentů, výkonu, dostupnosti, možností nebo dalších produktových informací.