Podniky stále více využívají výhod cloudových řešení Infor postavených na platformě Amazon Web Services

Českým zákazníkům je dostupná široká nabídka cloudových řešení pro výrobu, potravinářství a logistiku 

PRAHA, 12. srpna 2021 – Společnost Infor, dodavatel odvětvových cloudových aplikací, uvedla, že s ohledem na současnou přelomovou situaci stále více podniků a organizací nasazuje cloudová řešení Infor postavená na platformě Amazon Web Services, Inc. (AWS). Motorem zvýšené poptávky je především snadná implementace, vyšší bezpečnost a maximální spolehlivost díky spolupráci předního dodavatele podnikových aplikací s AWS jako poskytovatelem špičkové cloudové infrastruktury. 

Jedním z nejnovějších příkladů je britská energetická společnost Cory, která využívá Infor CloudSuite EAM v cloudovém nasazení na platformě AWS. Řešení Infor CloudSuite EAM pomáhá společnosti získávat detailní informace o širokém portfoliu používaných zařízení s cílem maximalizovat jejich provozní vytížení. V důsledku toho může Cory dosáhnout nižších celkových nákladů na vlastnictví (TCO) a nižších rizik v oblasti bezpečnosti dat. K dalším evropským zákazníkům se například řadí norské firmy Norsk Kylling a Elektroskandia, švédská Cloetta či německý Intersnack a Bayer. 

Cloudová řešení Infor postavená na platformě AWS jsou dostupná také českým zákazníkům, včetně:

  • Infor CloudSuite Industrial Enterprise (LN) – komplexní ERP pro větší organizace z odvětví diskrétní výroby
  • Infor CloudSuite Food & Beverage – ERP platforma pro výrobce potravin a nápojů
  • Infor CloudSuite EAM – aplikace pro správu podnikového majetku
  • Infor CloudSuite WMS – software pro pokročilé řízení skladů

„Aktuální globální ekonomické klima, které se nevyhnulo ani České republice, klade vysoké nároky na digitální transformaci podnikových procesů,“ řekl David Zeman, Sales Manager v Infor Eastern Europe. „Toto přelomové období je ideální příležitostí k posílení flexibility a odolnosti s využitím cloudových řešení Infor na platformě AWS.“ 

Infor spolupracuje s Amazon Web Services již více než 6 let. Tím, že Amazon zabezpečuje pro zákazníky Infor služby hostování a cloudové bezpečnosti, dovoluje společnosti Infor se plně soustředit na vývoj a dodávky odvětvově-specifických aplikací. Řešení Infor jsou dostupná ve 8 regionech AWS po celém světě. Více na https://www.infor.com/cs-cz/products

O společnosti Infor

Infor vyvíjí a dodává podnikové aplikace v prostředí cloudu pro specifická odvětví. S více než 65 000 zákazníky ve 175 zemích pomáhá Infor svým zákazníkům dodávat vyšší přidanou hodnotu, snižovat rizika a zlepšovat provozní ukazatele. 17 000 zaměstnanců společnosti umožňuje zákazníkům postavit své systémy na hlubokých odvětvových znalostech a maximálním využití dat k tvorbě a implementaci úspěšných strategií, které řeší jejich podnikatelské výzvy. Infor poskytuje svým zákazníkům moderní nástroje k transformaci a akceleraci jejich inovací. Pro více informací navštivte www.infor.com.