TP Vision získává čtyři ocenění EISA

Philips Fidelio se připojuje k Philips TV obdržením oficiálního uznání za vynikající produkty

  • 65″ OLED+ 936 získává EISA Home Theatre TV of the Year 2021–2022 Award (Ocenění EISA Domácí kino TV roku 2021–2022)
  • 55″ OLED 806 získává EISA Best Buy OLED TV 2021–2022 Award (Ocenění EISA za nejlepší nákup OLED TV 2021–2022)
  • Philips Fidelio B97 získává EISA Home Theatre Soundbar 2021–2022 Award (Ocenění EISA za soundbar domácího kina 2021–2022)
  • Philips Fidelio L3 získává EISA Wireless headphones 2021–2022 Award (Ocenění EISA za bezdrátová sluchátka 2021–2022)

Amsterdam, 16. srpna 2021 – Společnost TP Vision dosahuje v prestižních cenách EISA dlouhodobých a konzistentních úspěchů se svými televizory Philips. V roce 2021 přidala další dvě ocenění pro své OLED televizory. Novinkou letošního roku jsou však také dvě ceny EISA Audio Awards v kategoriích sluchátek a soundbarů, které jsou uznáním úspěšného opětovného oživení značky Philips Fidelio.

Je všeobecně známo, že OLED televizory Philips neustále nastavují nové standardy kvality obrazu a zvuku na trhu televizorů a průběžně získávají ocenění a maximální hodnocení v recenzích, a srovnávacích testech napříč všemi evropskými médii. Televizory Philips OLED se také těší mnohaletému uznání od EISA. 

Již téměř 40 let představuje Expert Imaging and Sound Association (EISA) – komunita 60 předních technologických publikací z 29 zemí – největší nezávislou porotu technologických guru z celého světa spotřební elektroniky. Porota odborníků EISA každoročně odměňuje nejlepší produkty za nejžádanější, nejvýkonnější, inovativní technologie a jedinečný design v každé třídě oficiálních citacích EISA Award.

Porotci EISA v komentáři k udělení ceny za televizor domácího kina roku 2021-2022 Philips 65 OLED+ 936, uvedli:

Nabízí ukázkový obraz, jde o skutečný trhák, co se týče zvuku, a využívá nejpokročilejší obrazový procesor společnosti Philips. Ten pracuje v harmonii s nejnovějším panelem OLED a sadou dobře navržených režimů obrazu, které prezentují prvotřídní obraz, s možností profesionální kalibrace. Přesto je to zvuk, který nejvíce charakterizuje tento 65palcový televizor jako ten, který lze jen těžko porazit. Integrovaný reproduktorový systém, opět navržený specialistou na zvuk, firmou Bowers & Wilkins, nabízí vylepšené pole měničů 3.1.2, což přináší zážitek z Dolby Atmos se vzácným smyslem pro prostor, detaily, jasnost podání, bohatou a robustní basovou odezvu. Více než jen televize, Philips 65 OLED 936 představuje kompletní systém domácího kina.

Porotci EISA při udělení ceny televizoru Philips 55 OLED 806 EISA za nejlepší nákup OLED na období 2021–2022 uvedli:

Televizor 55 OLED 806, 4K, HDR, představuje technologii, která byla dříve vyhrazena jen pro špičkové modely společnosti, včetně čtyřstranného inteligentního osvětlení Ambilight a technologie proti vypalování obrazovky. Tyto nové technologické vlastnosti jsou partnerem přehrávání HDR10+ a Dolby Vision. Televizor je nabitý aplikacemi pro platformu AndroidTV 10.0 a pokročilou specifikací HDMI pro vytvoření všestranně využitelné OLED televize. Tento model střední třídy, navržený pro hráče, diváky závislé na streamování pořadů a milovníky filmů (kteří využijí automatický výběr režimu Filmmaker Mode nebo Režim domácího kina), nabízí skvělý obrazový výkon. 

Porotci EISA o soundbaru Philips Fidelio B97 s jeho pohlcující a fascinující zvukovou technikou domácího kina uvedli:

Jeho výkon je vysoký, s výbušnými basy, rozsáhlou zvukovou scénou, jasným podáním středního rozsahu a obklopující atmosférou. Je také flexibilní – prostorové reproduktory lze připojit k hlavnímu soundbaru (a tím současně dobíjet jejich vnitřní baterie), při připojení pokrývá komplet kabelové i bezdrátové možnosti připojení včetně HDMI eARC, Chromecast a DTS Play-Fi. Přednastavené režimy poslechu a vlastní ekvalizér pak pomohou přizpůsobit B97 vašemu vkusu – a zní lahodně…

Po vyzkoušení Philips Fidelio L3s porotci EISA konstatovali: 

Systém aktivního potlačení hluku (Active Noise Cancellation, ANC), založený na hybridní konstrukci se dvěma mikrofony, funguje skvěle a je zcela transparentní. Překvapivý je frekvenční rozsah 40mm měničů sluchátek s výkonnými, ale dokonale kontrolovanými basy, extrémně nízkým zkreslením a tonálním vyvážením, které se při přehrávání nemění ani s aktivním ANC. Je to krystalicky čistý zvuk, který vybízí k dlouhému poslechu, čemuž napomáhá pohodlný design a dlouhá výdrž baterie Fidelio L3. Nebudete je chtít sundat z hlavy.

55palcový OLED 806 je nyní v prodeji po celé Evropě. 65palcový OLED+ 936 bude oficiálně uveden na trh 31. srpna. Soundbar Fidelio B97 a sluchátka Fidelio L3 jsou v současné době již k dispozici.

Další informace o EISA naleznete na www.eisa.eu 

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte https://www.tpvision.com/image-library/

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Sledujte nás také na sociálních sítích: 
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs