S novým modelem moto g60s nabíjíte rychleji než kdykoli předtím

Chcete masivní baterii se superrychlým nabíjením? A co takhle obrovskou obrazovku a mimořádný výkon? Nemluvě o úžasném systému čtyř fotoaparátů, který je doplněn o režim duálního snímání? Máte to mít. Přivítejte moto g60s. Nejnovější přírůstek rodiny moto g se perfektně hodí pro ty, kdo jsou neustále na cestách. Při tvorbě obsahu vám umožní objevovat vaše kreativní já.

Smartphone moto g60s disponuje masivní baterií s kapacitou 5000 mAh, takže se nemusíte obávat, že by vám došla energie. Telefon moto g60s můžete nabíjet rychleji než kdykoli předtím díky novému nabíjení TurboPower™ 50. Nejnovější a nejrychlejší nabíjení TurboPower™ společnosti Motorola vám poskytne 12 hodin energie za pouhých 12 minut1, takže vám nikdy nic neunikne.

Vychutnejte si největší, nejširší a nejvíce pohlcující zobrazení, jaké kdy telefony moto g nabídly. 6,8″ displej Max Vision FHD+ poskytuje o 10 % širší barevnou škálu2 pro živější a věrnější barvy s vynikajícím jasem a kontrastem. Nemluvě o 25 % vyšším jasu na slunci. Díky neuvěřitelně plynulé obnovovací frekvenci 120 Hz, která je dvakrát rychlejší než u běžných smartphonů, nedochází téměř k žádnému zpoždění při procházení webových stránek, hraní her nebo sledování videí. 

Smartphone moto g60s pohání bleskurychlý procesor MediaTek Helio G95, který je až o 8 % rychlejší než předchozí generace3. To umožňuje mimořádně rychlou odezvu při streamování filmů, chatování s přáteli nebo zachycování obsahu. Nárůst výkonu pocítíte také díky 4 GB RAM paměti, která zajistí plynulý přechod z aplikace do aplikace.

Vychutnejte si systém fotoaparátů vytvořený tak, abyste dosáhli pokaždé úžasných výsledků s telefonem moto g60s, který přináší čtyři fotoaparáty, zvlášť pro každý okamžik.  Hlavní snímač s ultra vysokým rozlišením 64 MPx pořizuje rychle snímky s ostrými detaily. Je podpořený technologií Quad Pixel, která propouští 4× více světla a rozjasňuje tmavé scény. Když přepnete na režim nočního vidění, získáte úžasnou čistotu a přesné barvy ve tmě. Ultraširokoúhlý objektiv s úhlem záběru 118° zachytí to, co vidí vaše oči, a do záběru se tak vejde 4× více obsahu. Objektiv Macro Vision vás přiblíží k objektu mnohem blíže než běžný objektiv, takže uvidíte i ty nejmenší detaily. V neposlední řadě tím díky snímači hloubky proměníte každodenní fotografie v profesionálně vypadající portréty.

Obsah obrázku osoba, budova

Popis byl vytvořen automaticky

Režim duálního snímání, kterým moto g60s disponuje, zážitek z tvorby obsahu ještě umocňuje, protože umožňuje nahrávat video nebo pořizovat fotografie pomocí zadního a selfie fotoaparátu současně. S režimem duálního snímání jste vy i váš objekt nepřetržitě snímáni na rozdělené obrazovce, takže vám neunikne žádná akce – a samozřejmě ani vaše reakce.  A díky 128 GB4 vestavěného úložiště máte spoustu místa pro všechny pořízené fotografie spolu s filmy, skladbami, aplikacemi a hrami. Pomocí karty microSD5 můžete vždy přidat až 1 TB navíc.

Nový moto g vyčnívá z davu díky jedinečným barvám, jako je inkoustová modrá a studená mentolová. Díky krásnému zakřivenému designu vypadá stejně dobře jako působí. Vodoodpudivá konstrukce6 přitom chrání váš telefon lépe uvnitř i venku.

Obsah obrázku osoba

Popis byl vytvořen automaticky

užitečné softwarové inovace

S telefonem moto g60s je Google Asistent7 snadno dostupný prostřednictvím zvláštního tlačítka na boku telefonu, které umožňuje ovládání hlasem. Stačí stisknout tlačítko a požádat Google Asistenta7 o odpovědi. Není třeba psát na klávesnici, ťukat na ni a ani přejíždět prstem.

Místo toho, aby společnost Motorola duplikovala skvělé věci, které společnost Google nabízí prostřednictvím systému Android™, se Motorola rozhodla stavět na tom pomocí komplexní sady nástrojů v aplikaci Moto s názvem My UX. Díky němu mohou uživatelé pomocí vlastních nastavení posunout poslech hudby, sledování videí, hraní her a motivy zařízení na vyšší úroveň. A protože My UX nestojí v cestě čistému zážitku z Androidu, uživatelé si budou moci užívat plnou sílu operačního systému Android 11™ bez zahlcujících softwarových skinů nebo duplicitních aplikací. Prozkoumejte lepší správu konverzací v aplikacích pro zasílání zpráv, lepší kontrolu nad připojenými zařízeními a praktičtější přístup k ochraně osobních údajů v této vzrušující aktualizaci od společnosti Google.

Spotřebitelům na zabezpečení záleží, a proto se u smartphonů Motorola můžete vždy spolehnout na vysoké bezpečnostní standardy. Smartphone moto g60s obsahuje ThinkShield for Mobile – platformu, která využívá funkci Thinkshield společnosti Lenovo a nabízí zvýšenou ochranu na všech úrovních od výroby až po telefon, bezpečnější dodavatelský řetězec a další bezpečnostní certifikace. Kromě těchto základních funkcí přináší společnost Motorola další úrovně zabezpečení, které odpovídají přísným požadavkům podnikových zákazníků, včetně potřeb správy zařízení a služeb.

Řada Motorola moto g se vždy zaměřovala na poskytování smysluplných inovací založených na znalostech spotřebitelů a zpřístupňování nových technologií většímu počtu lidí. Nový moto g60s tento závazek posiluje a přináší několik neuvěřitelně zajímavých nových funkcí. Umožňuje to, že budete plně připraveni na každý okamžik, ať jste kdekoli.

Obsah obrázku text, monitor, mobilní telefon, elektronika

Popis byl vytvořen automaticky
Obsah obrázku text, elektronika

Popis byl vytvořen automaticky

Dostupnost a cena

Smartphone moto g60s bude v České republice k dispozici v druhé polovině září se startovací cenou 6 499 Kč.

Chcete-li se o nových zařízeních Motorola dozvědět více, navštivte webové stránky.

Pressbox naleznete zde.

Konec

O společnostech Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 60 miliard USD, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Soustřeďujeme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 zakoupena společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů a řešení pod značkami Moto a Motorola. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky https://www.lenovo.com a přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím našeho StoryHubu a blogu Motorola Global Blog.

1 Baterie musí být značně vybitá; rychlost nabíjení se s postupujícím nabíjením zpomaluje. Všechny údaje o výdrži baterie jsou přibližné a vycházejí z mediánu testovaného uživatelem ve smíšeném profilu používání (který zahrnuje dobu používání i pohotovostního režimu) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech, včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobu používání.

2 Reprodukuje 82 % barevné škály NTSC ve srovnání se 72 % barevné škály NTSC na většině standardních displejů.

3 Až o 5 % v benchmarcích CPU (Antutu) a až o 8 % v benchmarcích GPU (Manhattan 3.0) oproti modelu G90T.Údaje poskytla společnost MediaTek.

4 Dostupné uživatelské úložiště je menší kvůli předinstalovanému softwaru, operačnímu systému a dalším funkcím a může se změnit bez předchozího upozornění kvůli aktualizacím softwaru.

5 Podporuje karty microSD s kapacitou až 1 TB; karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezeními DRM nemusí být možné na kartu přesunout.

6 Vodoodpudivá konstrukce vytváří bariéru, která pomáhá chránit před mírným působením vody, například při náhodném polití, postříkání nebo mírném dešti. Není určeno k ponoření do vody nebo vystavení působení tlakové vody či jiných kapalin; časem může dojít k jeho snížení. Není vodotěsné.
7 Nepodporuje všechny jazyky. Seznam aktuálních jazyků podporovaných službou Google Assistant naleznete zde: assistant.google.com.