GeForce NOW nově nabídne HUMANKIND nebo Fortnite Impostors

Členové GeForce NOW mohou těšit na podporu dlouho vyhlíženého titulu společností SEGA a Amplitude Studios s názvem HUMANKIND. Ve službě je podporován hned od svého úterního vydání a otevírá seznam devíti přírůstků do knihovny GeForce NOW tento týden.

Členové nebudou ochuzení ani o nejnovější herní režim 7. sezóny Fortnite „Impostors“ a odměny v GeForce NOW je tentokrát připraveny pro hru Eternal Return.

Z neolitu až do moderního věku v GeForce NOW.

Historická strategie HUMANKIND byla dlouho netrpělivě očekávána a vede si dobře i v prvních recenzích. Díky GeForce NOW si novinku mohou vychutnat i majitelé méně výkonných PC, zařízení z rodiny Mac, Chromebooků, SHIELD TV nebo smartphonů se systémem Android a iOS.

„GeForce NOW umožní na výpravu do HUMANKIND pozvat daleko více hráčů,“ řekl Romain de Waubert, hlavní kreativní ředitel a vedoucí studia Amplitude Studios. „Služba dokáže do světa HUMANKIND s nádhernou PC grafikou snadno a rychle přenést hráče na téměř jakémkoli zařízení.“

Jako doplněk si hráči mohou odemknout unikátní postavy založené na známých tvůrcích obsahu, jako je například GeForce NOW streamer Burke Black. Stačí k tomu sledovat jejich streamy hry HUMANKIND.

Sedmá sezóna hry Fortnite přináší také nový napínavý herní režim. Členové mohou hrát Fortnite „Impostors“, který byl vydán 17. srpna a vydrží minimálně do konce sezóny. V zápasech 4 až 10 hráčů soupeří agenti s převlečenými záškodníky na zbrusu nové mapě. Agenti se snaží splnit dostatečný počet ze 42 originálních úkolů a nebo odhalit všechny záškodníky, kteří se skrývají v jejich řadách a snaží se snahy agentů sabotovat. 

Program odměn GeForce NOW se snaží členům vždy nabídnout zajímavý obsah. Tento týden přináší vlastní skin a vlastní emote pro hru Eternal return. Získat odměnu je snadné. Členové by se měli ujistit, že na portálu účtu GeForce NOW zaškrtli políčko Odměny a přihlásili se k odběru newsletterů.

Kompletní seznam her vydaných tento týden naleznete níže: