GeForce NOW přivítá Dying Light 2: Stay Human i Marvel’s Guardians of the Galaxy hned po vydání. Tento čtvrtek se knihovna rozrůstá o 11 novinek

Vstupte do temných časů s Dying Light 2Gamescom 2021 přinesl oznámení, že hra Dying Light 2: Stay Human od společnosti Techland zamíří na platformu GeForce NOW i s podporou RTX ON technologií pro majitele členství Founders a Priority. Dying Light 2: Stay Human si tak bude možné vychutnat v plné PC kvalitě, přesně tak, jak ji vývojáři z Techland zamýšleli, na široké škále zařízení. K dispozici bude verze pro Steam i Epic Games Store hned od vydání.

Záchrana galaxie se skvělou vizuální stránkou

Také Marvel’s Guardians of the Galaxy (Steam a Epic Games Store) budou od vydání 26. října 2021 ve službě s podporou RTX ON. Předplatitelé členství Founders nebo Priority si tak každý svět chystané novinky užijí v téměř filmové kvalitě s ray tracingovým osvětlením. A nepotřebují k tomu silný herní stroj, stačí dobré připojení k internetu. 

Tento týden v čele s King’s Bounty II

Původní King’s Bounty definoválo žánr tahových strategií se silnými RPG prvky a reboot série před lety sklidil velký ohlas. Tento týden vyšel nejnovější díl do této rozsáhlé ságy: King’s Bounty II. Majtelé verze pro Steam i Epic Game Store mohou hru streamovat v GeForce NOW již od vydání.  Za pozornost rozhodně stojí také beta verze nové PvE hry o přežití v mimozemské divočině Icarus nebo Autmachef dostupný tento týden zdarma na Epic Games Store.