Pilulka Klinika: Na jednom místě nakoupíte zubní kartáček i služby dentální hygieny.

Pilulka představila Pilulka Kliniku, centrum odborné péče – zákazníci si tak mohou na jednom místě koupit jak produkty z kategorie péče o zdraví, tak i služby s ní spojené. Nově na stránkách Pilulka Kliniky naleznou zákazníci prodej služeb z oblasti zubního lékařství, estetické medicíny nebo asistované reprodukce. Pilulka Klinika je momentálně spuštěna v beta verzi, rozsah nabízených služeb plánuje Pilulka rychle rozšiřovat.

„Dlouhodobým cílem Pilulky je stát se komplexním místem v péči o zdraví lidí a podporovat zdravý životní styl. Navázali jsme úzkou spolupráci s prestižními klinikami, jako jsou ASKLEPION, PETRA CLINIC, YES DENTAL nebo Prague IVF CUBE a mnoha dalšími. Spuštěním Pilulka Kliniky jsme zase o kousek blíž plnění naší mise, kterou je zlepšování kvality života našich zákazníků,“ říká Mgr. Radoslav Conev, Business development manažer Pilulky.

Pilulka Klinika je určena především pro ženy ve věku 25–45 let (moderní/ambiciózní trendsetterky). Právě tato cílová skupina se postarala o 70 % tržeb za rok 2020. Cílem nově vzniklého agregátoru je nabízet zákazníkům vše pro péči o zdraví na jednom místě. Mimo produktového portfolia mohou zákazníci nově využít také nákup profesionálních služeb ve smluvních klinikách z oblasti dermatologie, estetiky, rehabilitace, estetiky, psychoterapie nebo stomatologie. Zákazníci se mohou snadno orientovat podle hodnocení a podrobných informací o dané klinice i týmu odborníků a jednoduše objednat dané služby za výhodné ceny.

„Pilulka Klinika je nyní spuštěna v několika velkých městech v České republice, do budoucna plánujeme postupně rozšířit nabídku Pilulka Kliniky do dalších měst a také do zahraničí,“ dodává Mgr. Radoslav Conev.

„Plánujeme investovat do rychlého růstu, expandovat do nových segmentů a regionů s cílem přinášet inovativní projekty co nejširší zákaznické skupině. Věříme, že technologická inovace je jedinečná cesta ke zlepšení péče o zdraví a budoucnost zdravotnictví. Pilulka už dávno není jen lékárna – je to místo, kde zákazníci naleznou vše pro zdravý životní styl, prevenci nebo výživu. Pilulka Klinika je toho důkazem,“ konstatuje Martin Kasa, spoluzakladatel Pilulky.

Společnost Pilulka představila v červnu tohoto roku Pilulka Lab akcelerátor pro podporu inovativních projektů z oblasti digitalizace zdravotnictví v regionu střední a východní Evropy, kde spojila své síly s největším regionálním akcelerátorem StartupYard. Pilulka Lab si dal za cíl podpořit ročně jednotky unikátních firem s ambicí globálního úspěchu a oborové disrupce.

Pilulka Lékárny a.s. je technologická firma, která od roku 2013 působí na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost založili bratři Kasové, kteří jsou považováni za jedny se zakladatelů tuzemské e-commerce scény. Pilulka je nejen provozovatel sítě kamenných lékáren a největší zásilkové lékárny v ČR Pilulka.cz, ale zejména technologická firma operující na trhu zdravotnictví a všeho týkajícího se péče o zdraví. Nad těmito zákaznickými potřebami staví Pilulka platformu, která propojuje výrobce, distributory, služby, logistiku a veškeré informace, které se kolem tohoto oboru točí. Cílem Pilulky je být lídrem v oboru a určovat nové trendy lékárenství 21. století.