10 tipů, jak být „moto“-vovaný a žít lepší život

Hledáte způsob, jak trávit volný čas a zároveň žít naplno? Každý rok objevujeme mnoho nových aktivit – trendy kváskování, otužování se nebo poznávání okolí a přírodních krás. Přečtěte si 10 tipů, jak se motivovat a vrátit se k základům šťastného a zdravého života.

1 hodina rozhovoru s blízkými

Zavolejte svým blízkým a podpořte se navzájem

Kontaktujte přátele nebo členy rodiny, kteří se vám dlouho neozvali. Zůstat ve spojení je důležité pro udržení duševní pohody a vsadíme se, že máte co říct svým spolužákům nebo bratrancům a sestřenicím, o kterých jste již dlouho neslyšeli.

2 věci, za které můžete být vděční

Napište si, za co jste vděční 

Než půjdete spát, udělejte si přehled a sepište si seznam toho, co se vám během dne podařilo zažít a za co jste vděční. Mnoho lidí zahlcených prací si ani neuvědomuje, kolik toho v životě mají a za co mohou být vděční.

3 minuty smíchu

Pozitivní účinky smíchu a radost ze života

Snažte se najít si během dne tři minuty na to, abyste se zasmáli a pobavili. Ať už sledujete zábavné video, hrajete stolní hry nebo si posíláte obrázky s přáteli.

4 barvy na talíři

Spokojenost přichází zevnitř

Vyvážená strava je zásadní, proto byste neměli zapomínat na zdravé stravování. Alespoň jednou denně si dopřejte jídlo, které vibruje alespoň čtyřmi barvami.

5 minut relaxace

Odpočívejte a udělejte si čas sami na sebe

Někdy je třeba se zastavit, prostě být a žít přítomným okamžikem. Někdy může být obtížnější oddělit pracovní a osobní život, ale je velmi důležité zůstat uvolněný. Zastavte se na pět minut, sedněte si k oknu, na balkon nebo do zahrady a zastavte nekonečný tok myšlenek a starostí.

6 písní, které vás dělají šťastnými a motivují

Hudba vás vždy rozveselí a dodá vám novou energii

Pozitivní hudba vám jistě pomůže ráno vstát a připravit se na pracovní kolotoč. Při cestě do práce poslouchejte hudbu jako kulisu. Poslech alespoň šesti oblíbených písní vám dodá energii nebo vás dokonce vybídne k tanci.

7 minut cvičení 

Pohybujte se s radostí

Každý si může najít alespoň 7 minut denně na fyzickou aktivitu, například tanec na oblíbenou písničku, jízdu na kole nebo chůzi. Vyměňte veřejnou dopravu nebo auto za svižnou procházku po cestě na nákupy nebo do přírody.

8 hodin zdravého spánku

Spěte jako miminko

Dospělý člověk by měl spát alespoň 8 hodin denně, aby si dokonale odpočinul a zregeneroval tělo. Než ulehnete do postele, vyvětrejte ložnici, odložte telefon a užijte si nerušený spánek.

9 stran knihy

Čtěte a učte se 

Přečtěte si denně alespoň 9 stran knihy, odpočiňte si a načerpejte nové nápady.

10 Oslavte 10 generací řady moto g: síla, která vychází zevnitř

Pořiďte si smartphone moto g, se kterým zvládnete vše, ať už jste kdekoli.

Jsme odvážní, drzí a silní – stejně jako nejnovější Motorola moto g100. Chytré telefony jsou součástí našich životů v mnoha oblastech a v dnešní době je ještě důležitější zůstat ve spojení. Smartphone moto g100 vám pomůže vychutnat si přítomný okamžik bez rozptylování. Duální snímání je jednou z funkcí, které z přístroje dělají skvělého společníka pro každý okamžik. Žijte svůj život se smartphonem poháněným výkonným procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 870 5G – „srdcem“ vašeho smartphonu. V kombinaci s ultrarychlou sítí 5G můžete procházet, stahovat soubory a využívat kvalitní videohovory odkudkoli.

O společnostech Lenovo & Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 60 miliard USD, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Soustřeďujeme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 zakoupena společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů a řešení pod značkami Moto a Motorola. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky https://www.lenovo.com a přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím našeho StoryHubu a blogu Motorola Global Blog.

Sledujte společnost Motorola na sociálních sítích

Facebook: https://www.facebook.com/MotorolaCZSK Instagram: https://www.instagram.com/motorolaczsk/