UPS CyberPower lze vzdáleně spravovat i přes cloud

CyberPower představuje řadu cloudových karet, které snadno zajistí cloudovou správu pro systémy UPS

Praha, 9. září 2021 – Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, představuje řadu cloudových karet Cloud Card Series, která umožňuje vzdálené monitorování a správu prostřednictvím zabezpečeného webového portálu nebo mobilní aplikace, a to snadným přidáním UPS systémů do správy PowerPanel® Cloud.

Rozšiřující karty Remote Cloud Card Series nabízí kabelovou i bezdrátovou variantu (RCCARD100 resp. RWCCARD100), která se hodí do různých síťových prostředí. 

UPS systémy se pak do cloudu přidávají jednoduše pomocí mobilní aplikace PowerPanel® Cloud. Pro uživatele s kabelovou ethernetovou sítí je přidání konkrétní UPS ještě jednodušší, jelikož stačí naskenovat QR kód umístění přímo na kartě. V případě bezdrátové verze je potřeba v aplikaci vyplnit nastavení Wi-Fi a UPS je pak dostupná přes vzdálenou kontrolu.

Hardwarová instalace samotné karty je díky plug-and-play otázkou minuty. Uživatel ji jednoduše vsune do zadního připraveného slotu, i za plného provozu, zajistí šroubky a je hotovo. Snadná je i aktualizace firmwaru, a tak lze udržovat systém stále aktuální. 

Ke kartě je navíc dodávána bezplatná 3letá licence pro připojené systémy UPS k používání cloudové služby PowerPanel®. 

Řada cloudových karet CyberPower pro vzdálený přístup je užitečný doplněk, který je pro uživatele hodnotnou investicí, aby si mohli vyzkoušet cloudové monitorování a správu systémů UPS.

Karty lze instalovat do všech UPS CyberPower produktových řad OR, OLS nebo PR. 

Klíčové vlastnosti Remote Cloud Card Series:

  • Připojení RJ45/anténa (Wi-Fi – 802.11b/g/n)
  • PowerPanel® App (zdarma na 3 roky)
  • PowerPanel® Cloud (zdarma na 3 roky)
  • Správa UPS přes cloud
  • QR kód pro snadné nastavení (verze s RJ45)
  • Plug-and Play instalace
  • pasivní chlazení, tichý chod

Fotografie ke stažení jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157719755648169 

Bližší specifikace produktů jsou zde:
https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/series/remote_cloud_card

O společnosti CyberPower

CyberPower je přední světový dodavatel profesionálních řešení pro zálohování napájení. Dodává spolehlivé záložní napájecí zdroje, aplikace pro správu napájení a příslušenství pro stolní počítače, pracovní stanice, servery a počítačové sítě. Společnost CyberPower má zastoupení v Evropě, Severní Americe, Asii a Rusku. CyberPower je druhým největším dodavatelem pro maloobchodní segment v Severní Americe. Další informace o společnosti CyberPower a jejích produktech naleznete na internetových stránkách: www.cyberpower.com a video kanálu https://www.youtube.com/user/MyCyberPower.