Edufest – festival hravého učení pro děti, mladé a dospělé – neděle 19.9, Kutná Hora

Rádi bychom Vás jménem Nadačního fondu Eduzměna pozvali na akci, kterou pořádá Eduzměna ve spolupráci s 22 organizacemi působícími na Kutnohorsku v oblasti vzdělávání – na EDUFEST, festival hravého vzdělávání, který nabídne celodenní program pro děti, mládež, rodiče, učitele. Cílem akce je nabídnout veřejnosti (a hlavně dětem) odpověď na otázku, zda je možné učit se zážitkem, zábavně a s radostí.

Akce se uskuteční v neděli 19.9. od 10 do 18 hodin v centru Kutné Hory, kde se návštěvníci na 6 místech setkají s různými workshopy a dalším zajímavým programem pro všechny věkové kategorie. Součástí je například Hra na hrdiny 21. století, která přináší různé úkoly a výzvy na 5 místech v Kutné Hoře, při jejichž splnění účastník získává důležité dovednosti pro život ve 21. století. Za touto částí programu stojí volnočasové organizace z Kutnohorska, které se spojily a vytvořily atraktivní obsah pro děti a rodiče. 

V parku pod Vlašským dvorem pak bude od 12 hodin otevřen festivalový park, kde budou opět probíhat různé tvořivé dílny, debaty a později odpoledne i divadelní představení. V jeho rámci budou mít návštěvníci příležitost seznámit se lépe s projektem Eduzměna a jeho tvůrci.

Vstup na festival je volný. Více informací získáte na webu: https://eduzmenaregion.cz/festival/, v této FB události, nebo z plakátu.