Kaspersky zve na Summit bezpečnostních analytiků, který se uskuteční 28. až 29. září 2021 on-line

14. září 2021 – Tým společnosti Kaspersky zve odborníky na kybernetickou bezpečnost na další akci Kaspersky Security Analyst Summit (SAS), aby zde diskutovali o změnách v oblasti IT bezpečnosti a sdíleli své poznatky o aktuálních sofistikovaných hrozbách. Bohatý program konference se dělí do dvou dnů a uskuteční se 28. až 29. září 2021.

Konference SAS je každoroční akcí, která spojuje renomované výzkumníky v oblasti IT bezpečnosti, globální orgány činné v trestním řízení, akademickou obec a vládní agentury. Jejím cílem je zlepšit spolupráci v boji proti kybernetické kriminalitě, a proto je ideálním místem pro debaty, sdílení informací a prezentaci špičkového výzkumu.

Mnozí z nás očekávali, že se konference vrátí do off-line režimu, ale po vyhodnocení rizik pandemie se organizátoři rozhodli přesunout akci už potřetí do on-line prostředí. Po dvou úspěšných ročnících v tomto formátu se další Summit bezpečnostních analytiků uskuteční virtuálně 28. a 29. září 2021 mezi 16:00 a 20:00 SEČ. Program konference bude zahrnovat nejdůležitější trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti zaznamenané v uplynulém roce. Účastníci dostanou exkluzivní příležitost prozkoumat nedávné a čerstvě objevené pokročilé trvalé hrozby (APT), nové poznatky a případy využití informací o hrozbách.

Během konference odborníci prodiskutují naléhá témata, která nás znepokojovala po celý rok 2021 – od útoků na dodavatelské řetězce až po komerční spyware. Kromě prezentace výzkumu zranitelností a hrozeb uspořádají účastníci diskuze několik workshopů a nových školení, které pomůžou lovcům hrozeb stát se lepšími profesionály v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Mezi témata, která se budou v rámci SAS probírat, patří:

  • pokročilé trvalé hrozby,
  • lov hrozeb, 
  • nově se objevující hrozby.

Kromě řečníků ze společnosti Kaspersky se programu zúčastní odborníci ze společností PwC, Mandiant, Nex, Group IB, Sourcegraph, NTT Security (Japan) KK a Yandex.

„Vzhledem ke všem přetrvávajícím rizikům se na letošním ročníku SAS nebudeme bohužel opět moct setkat osobně. Je však velmi potřebné, aby komunita kybernetické bezpečnosti byla ve spojení a vyměňovala si zkušenosti – proto jsme se rozhodli uspořádat SAS 2021 alespoň on-line. Z našich dvou předchozích virtuálních konferencí jsme získali mnoho pozitivních ohlasů a vracíme se s novým a vylepšeným programem,“ říká Sergej Novikov, zástupce ředitele Globálního výzkumného a analytického týmu (GReAT) společnosti Kaspersky. „Tentokrát zařadíme školení připravená speciálně pro SAS. Do třetice všeho dobrého i zlého, takže doufáme, že se příště už budeme moct vidět ‚naživo‘ a posedět si třeba někde na pláži s pivem v ruce.“

Celá agenda konference je k dispozici zde: https://thesascon.com/program 

Registrace na akci je otevřená všem a účast je zdarma. Zájemci o účast na konferenci SAS’21 se mohou registrovat zde: https://kas.pr/oaw7 

Další informace o on-line školení od odborníků GReAT na SAS’21 můžete najít zde: https://xtraining.kaspersky.com/#new-courses 

O společnosti Kaspersky
Kaspersky je globální společnost zaměřená na kybernetickou bezpečnost, která vznikla v roce 1997. Odborné znalosti společnosti Kaspersky v oblasti bezpečnostních hrozeb a zabezpečení se neustále transformují do inovativních bezpečnostních řešení a služeb na ochranu firem, kritické infrastruktury, vlád a dalších uživatelů po celém světě. Komplexní portfolio zabezpečení, jejž tato společnost nabízí, zahrnuje špičkovou ochranu koncových bodů a řadu specializovaných bezpečnostních řešení a služeb, jež pomáhají čelit sofistikovaným digitálním hrozbám, jakkoli se neustále proměňují. Technologie společnosti Kaspersky chrání víc než 400 milionů uživatelů a 240 000 firemním klientům přináší ochranu všeho, co je pro ně v digitální oblasti nejcennější. Další informace jsou k dispozici na http://www.kaspersky.com.