Spirituální limitovaná edice klávesnice a myši SteelSeries

Chicago, 21. 9. 2021 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí limitovanou edici „Ghost collection“. Speciální spirituálně laděný design získaly myš Aerox 3 Wireless a klávesnice Apex 7 TKL.

Kombinace jedinečného stylu a výkonu představuje dokonalý způsob, jak z každého herního doupěte vytvořit místo, které budou obdivovat spoluhráči i soupeři. Klávesnice zaměřená na soutěžní hraní a ultralehká myš, modely s tajemným nádechem tvořeným speciálním materiálem a RGB podsvícením.

Apex 7 TKL Ghost

Apex 7 TKL Ghost edice je vyhotovena v podobě bez numerického bloku. Pevný hliníkový rám doplňují odolné zesílené klávesy tvořené z PBT materiálu v „Ghost“ provedení. Vlastní mechanické spínače zaručující 50 milionu kliknutí, OLED Smart Display s vestavěnou pamětí slouží jako místo pro různé informace ze hry nebo z komunikační aplikace Discord. RGB podsvícení tvoří jednotlivé diody pod každým tlačítkem schopné rozzářit klávesnici 16,8 miliony barev.

Aerox 3 Wireless Ghost

Bezdrátová herní myš s ultralehkou konstrukcí váží pouhých 68 g a je optimalizována pro rychlé pohyby. Integrovaný snímač TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci se společností PixArt a hladké kluznice vyrobené ze 100% čistého PTFE dále umocňují lehkost a rychlost ovládání. Myš nabízí výdrž baterie až 200 hodin, rychlé nabíjení přes univerzální USB-C a duální možnost připojení přes 2,4 GHz síť, resp. Bluetooth. Technologie AquaBarrier je navržena tak, aby chránila zdánlivě obnažený vnitřní prostor, což dokládá i získaná certifikace IP54.

Dostupnost

SteelSeries Apex 7 TKL Ghost je nyní celosvětově k dispozici za 179,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.

SteelSeries Aerox 3 Wireless Ghost je nyní celosvětově k dispozici za 109,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.