Vstupte do podzimu pohybem a v kondici. Se sběratelskou kampaní od Alberta to bude jednoduché

Léto je u konce a podzim se pomalu rozjíždí. Nastala opět doba příprav svačin, psaní úkolů a každodenního shonu, ve kterém se může zdát, že čas ani energie na jakoukoliv sportovní aktivitu již nezbyla. S novou sběratelskou kampaní od Alberta si jistě chvilku s chutí najdete. Za nasbírané body totiž můžete pořídit sportovní výbavu, sluchátka či chytré hodinky, se kterými půjde cvičení lépe. Sběratelská kampaň začíná 22. září. 

Po létě, které bylo plné výletů, sportovních aktivit, ale i odpočinku, se návrat do každodenního shonu, školních či pracovních povinností může zdát jako náročný úkol. „Důležité je nastavit si ze začátku jednoduché rutiny, které nezaberou moc času a pomohou situaci zvládnout v klidu, pohodě a kondici. Ve sběratelské kampani můžete vybírat z nabídky sportovního vybavení, které vám pomůže posílit tělo a vyplavit endorfiny, tedy hormony dobré nálady,“ vysvětluje Jaroslav Anelt z oddělení marketingu obchodů Albert.

Pro domácí cvičení jsou připravené podložky na cvičení, gymnastický míč, ale i závěsný posilovací systém pro procvičení celého těla či balanční podložka. „Ti, kteří se již vrátili do posiloven a fitness center, či si jdou zarelaxovat na hodinu jógy či pilates, jistě ocení sportovní tašky, rychleschnoucí ručníky nebo láhve na pití se speciálním prostorem pro klíček či jiné drobnosti,“ doplňuje Jaroslav Anelt. Sportovní náčiní, láhve či tašky mohou zákazníci pořídit se slevou až 60 %.

Pomocníci pro zlepšení nálady a dodržování nastavené rutiny 

Začít s nějakou aktivitou je jednoduché, ale vytrvat v ní, už tak ne. S tím pomůžou chytré hodinky a náramek od Niceboy. „Uživatelé díky nim můžou sledovat nachozené kilometry, spálené kalorie či srdeční tep. Zároveň jsou i vodotěsné a dají se propojit s aplikací v telefonu, která je v českém jazyce, a mít tak výkony přehledně na jednom místě,“ doplňuje ke kampani Anelt. 

Pro ještě lepší sportovní zážitek jsou pak pro zákazníky připravena i bezdrátová sluchátka Niceboy se skvělým zvukem a dlouhou výdrží, díky kterým bude cvičení ještě příjemnější. Produkty od Niceboy je možné pořídit se slevou až 50 %.  

Průběh kampaně

Za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci celkem deset bodů, z toho Albert dává dva body jako dárek při využití klasické papírové kartičky. V případě sbírání bodů v aplikaci Můj Albert získají zákazníci předvyplněné a platné body tři. Novinkou v aplikaci je možnost sdílet kampaňové body se svými blízkými. 

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 22. září a potrvá do 9. listopad 2021, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/zdrave.