Raiffeisenbank nabízí podnikatelům úvěr se sazbou od 2,9 %

Praha 4. října 2021 – Od 1. října 2021 spustila Raiffeisenbank tradiční kampaň Podnikatelské dny, která se zaměřuje na podnikatele a firmy s ročním obratem do 50 milionů korun. Do konce listopadu mohou klienti žádat o podnikatelský splátkový úvěr se zvýhodněnou sazbou v zajištěné i nezajištěné variantě se sazbou od 2,9 %.


V rámci kampaně, jejímž cílem je zvýšit prodej podnikatelských úvěrů, nabízí banka sazbu 2,9 % pro úvěry zajištěné nemovitostí, maximální sazbu pro úvěry zajištěné zárukou ve výši 5,9 % a 6,9 % pro nezajištěné úvěry.


Klienti mohou úvěr zajistit zástavním právem k nemovité věci, státní zárukou od Národní rozvojové banky (dříve ČMZRB) nebo zárukou od Evropského investičního fondu.

„V rámci našich akcí myslíme samozřejmě i na podnikatele. Jsme rádi, že jim můžeme opět nabídnout zvýhodněný úvěr, díky kterému mohou financovat svůj provoz za opravdu výjimečnou úrokovou sazbu,” říká Lenka Jakubčinová, segmentová manažerka Raiffeisenbank.

Do akce je zapojena také dceřiná společnost banky Raiffeisen Leasing, která nabízí zvýhodněné úrokové sazby pro financování vozů. Pro nové vozy nabízí sazbu 3,99 % a 4,99 % pro ty ojeté. Obě varianty jsou navíc s možností akontace od 0 %.

Více informací včetně pravidel akce ZDE.

Náhled kampaňového vizuálu:

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).