Kaufland v Ústí nad Labem se stal Řeznicko-uzenářskou prodejnou roku 2021

/Praha, 6. října 2021/ Kaufland v Ústí nad Labem triumfoval v soutěži Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2021. V celostátní anketě, kterou pořádá Český svaz zpracovatelů masa, porotci u Kauflandu ocenili šíři sortimentu na pultech masa, prvotřídní kvalitu nabízených produktů, jejichž převážná část pochází z masozávodu v Modleticích či maximální zajištění hygieny a bezpečnosti. „Porota posuzovala komplexní hodnocení prodeje masných výrobků. Mimo jiné také náš personál, který je průběžně školen, aby mohl zákazníkům co nejlépe poradit a který během celého dne průběžně provádí kontrolu teplot, čerstvosti a značení,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Hlavní důraz při hodnocení byl kladen na celkovou organizaci a hygienu prodeje, úroveň personálu, šíři a rozmanitost sortimentu, vybavení prodejny a dodržování platných předpisů. Prodejna Kauflandu v Ústí nad Labem-Klíše v Okružní ulici v těchto parametrech kralovala i díky tomu, že před třemi lety prošla výraznou modernizací.

Ústecký Kaufland je, stejně jako dalších 134 prodejen v České republice, z velké míry zásobován modletickým masozávodem. Ten mu díky spojení tradičních řeznických postupů s nejmodernějšími technologiemi dodává prvotřídní maso a masné výrobky a zákazníkům garantuje špičkovou kvalitu. „Díky vlastnímu masozávodu můžeme zákazníkům jako jediní v České republice nabídnout plnou kontrolu nad kvalitou masa již od pečlivého výběru dodavatelů, přes vstupní kontroly a celý proces zpracování až po distribuci do všech našich prodejen,“ říká Renata Maierl.

O společnosti Kaufland:

Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.