Letos dlouho očekávaný nový smartphone Huawei bude brzy dostupný v Evropě

Co se týče představování nových smartphonů na trh, byl letošní rok zcela jiný, než ty předchozí. Doposud bylo zvykem, že jsme se na začátku roku mohli těšit na novou řadu HUAWEI P a někdy v posledním čtvrtletí na řadu HUAWEI Mate. Letos je zatím Huawei ohledně uvádění nových smartphonů spíše potichu. To se však už koncem října změní.

Společnost Huawei působí v oblasti spotřebního zboží od roku 2011. Posledních 10 let společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje svých spotřebitelských produktů. Právě v oblasti chytrých telefonů byla společnost Huawei průkopníkem mnoha technologií a designu, které jsou stále ještě vidět v dnešních telefonech. Společnost Huawei například jako první představila u telefonu HUAWEI P20 Pro sestavu tří fotoaparátů. S řadou P30 pak přišel SuperZoom, který spotřebitelům umožnil pořizovat neuvěřitelné záběry s přiblížením, o nichž si mysleli, že nejsou u smartphonů možné. A tyto dva jsou jen špičkou ledovce. Podle společnosti Huawei v současné době slouží 730 milionům uživatelů a propojuje 1 miliardu zařízení po celém světě. Tato čísla svědčí o úspěchu společnosti Huawei a důvěře, kterou v ni spotřebitelé mají.

Když si uvědomíme, jak významnou roli hrála společnost Huawei v posledních letech, je její absence ještě zvláštnější. Společnost však zůstává oddaná spotřebitelům a mezinárodním trhům a má v rukávu novinku a nemůže se dočkat, až ji ukáže světu. Ve skutečnosti se Huawei chystá představit nový smartphone ještě letos v říjnu.

Co je to řada HUAWEI nova?

Pokud nejste vášnivými fanoušky značky Huawei, je velká šance, že jste o řadě Huawei nova Series ještě neslyšeli. Řada HUAWEI nova Series, která se vyrábí již šestým rokem, se profiluje jako vlajková loď mezi smartphony se stylovým designem, skvělým fotoaparátem a delší výdrží baterie. Pojďme se podívat hlouběji a zjistit, co Huawei nova nabízí.

Základem řady HUAWEI nova je inovace. Řada HUAWEI nova od samého počátku vždy nabízela jedny z nejlepších technologií – včetně designu, fotoaparátu, řešení rychlého nabíjení, aplikací a dalších – které Huawei od svého vzniku v roce 2016 nabízí. 

Nový smartphone Huawei bude vynikat tenkým a lehkým designem, stejně jako předchozí modely tradice řady HUAWEI nova Series nova 5T a HUAWEI nova 7. S řadou nova se Huawei stal průkopníkem funkcí zkrášlování s umělou inteligencí, které posouvají selfie na novou úroveň. S touto řadou mají zákazníci také přístup k široké škále úžasných technologií Huawei, jako je například Super Night Mode, softwarové optimalizace, skvělá baterie s podporou SuperCharge a další.

Ultratenký design, skvělé fotky i videa za všech podmínek

Z hlediska designu lze předpokládat, že nový HUAWEI nova nezklame. Získáte neuvěřitelné barevné varianty vyjádřené neotřelými texturami vyrobenými inovativními výrobními postupy. Přijde ve zcela novém modelu Starry Blue, který se bude vyznačovat ultratenkým designem těla, díky němuž bude okamžitě rozpoznatelný. S telefonem nova budete pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa i v noci, protože řada HUAWEI nova vždy patřila k těm, které se v oblasti fotografických technologií na úrovni vlajkových lodí objevovaly v počátcích. Je vybaven fotoaparátem Ultra Vision a novou funkcí kontinuálního nahrávání zepředu/zadu pro snadné vytváření vysoce kvalitních videí. Stejně jako všechny ostatní produkty Huawei je i řada nova protkána inovativní DNA společnosti Huawei a přináší vynikající uživatelské zážitky v různých scénářích použití. Řada nova také umožňuje připojení více zařízení, aby mohla spolupracovat s dalšími zařízeními v rozsáhlém ekosystému Huawei pro všechny scénáře, jako jsou sluchátka Huawei, chytré hodinky, tablety a notebooky.  

Těšte se na 21. října

Více o novince z řady nova se dozvíte online už 21. října. Označte si kalendáře již dnes, abyste byli mezi prvními, kdo se o tomto vzrušujícím zařízení dozví více. 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.