Raiffeisenbank nabízí 10% cashback k novým kreditním kartám

Praha 12. října 2021 – Klienti, kteří si pořídí kreditní kartu od Raiffeisenbank, dostanou možnost získat v prvních 30 dnech od jejího zřízení 10 % z plateb zpět.

Akce platí pro klienty, kteří v posledních 6 měsících neměli žádnou kreditní kartu od Raiffeisenbank a zřídí si kartu EASY, STYLE nebo RB PREMIUM. Odměnu si vyzvednou sami přes detail karty v internetovém bankovnictví.

„Jsme rádi, že můžeme novým zájemcům o kreditní kartu nabídnout tuto počáteční výhodu, díky které získají z prvních nákupů až 1 000 korun zpět,” říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Nabídka banky je platná do konce listopadu. Více informací, včetně pravidel akce, je k dispozici zde: https://www.rb.cz/promo/kreditka-s-odmenou 

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).