TP-Link Tapo L900-5: LED pásek, který přizpůsobíte svým potřebám

Česká republika, Praha – 27. října 2021 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový chytrý Wi-Fi světelný LED pásek, které patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně se jedná o model Tapo L900-5, který ve stejnojmenném portfoliu doplňuje ucelenou sérii sestávající například z chytrých žárovek nebo bezpečnostních kamer.

Ovládejte ho, jak vám to vyhovuje

Výhodou LED pásku Tapo L900-5 je možnost jeho spolupráce s chytrým asistentem, připojení přes jakýkoliv Wi-Fi rozbočovač a ovládání přes mobilní aplikaci Tapo, která je v češtině a slovenštině. Světelný pásek tak můžete ovládat přesně tak, jak vám to vyhovuje. Tenhle pásek tak nepotřebuje žádný dodatečný hub. Světelné zařízení zkrátka stačí připojit přímo k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Výhodou je, že k LED pásku nic nemusíte dokupovat, jedná se o hotový a kompletní produkt.

Experimentujte s různými režimy používání

U LED pásku TP-Link Tapo L900-5 můžete experimentovat s různými režimy použití. Přednastavené je zde například tlumené noční osvětlení, které vám vytvoří příjemnou atmosféru. Osvětlení si však můžete přirozeně nastavit podle svých představ. Předvolené režimy potom uložíte do paměti a kdykoliv poté vyvoláte pomocí mobilní aplikace. Pokud jste tedy například zjistili, že při sledování filmu vám vyhovuje žlutá barva v určité intenzitě jasu, jednoduše ji příště využijte znovu.

Světlo v rytmu hudby

Vykouzlit skvělou atmosféru taneční zábavy s barevným podkresem je s tímto LED páskem velmi jednoduché. Na pár ťuknutí v aplikaci vyberte hudbu na mobilním zařízení a perfektní večírek může začít. Světla se synchronizují podle frekvence a rytmu a uspořádají malý hudební festival přímo u vás doma.

K dalším možnostem patří funkce plánovač a časovač, se kterými si snadno nastavíte časové plány, v jejichž rámci se má světelný pásek zapnout či vypnout v určený čas, a navíc si opět můžete vybrat i barevný odstín a jeho jas. Režim Pryč zase podobně jako u zásuvek Tapo dokáže simulovat přítomnost osob v domě a v náhodných časových intervalech LED pásek rozsvěcovat a zhasínat. Takže si žádný případný nevítaný návštěvník nemůže být jistý tím, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv.

Flexibilní instalace i hlasové ovládání
I po fyzické stránce je instalace velice jednoduchá, a navíc příjemně flexibilní. Stačí si pásek zkrátit na potřebnou délku a následně ho přilepit na prakticky libovolný povrch díky lepicímu podkladu 3M. V neposlední řadě je k dispozici už zmíněné hlasové ovládání, a to prostřednictvím chytrých asistentů Alexa či Google Assistant.

Klíčové vlastnosti Tapo L900-5:

  • Připojení podle vašich představ – můžete jej používat s chytrým asistentem nebo přes aplikaci Tapo v češtině a slovenštině. Ovládejte světelný pásek způsobem, který vám vyhovuje.
  • Tlumené osvětlení v noci – světelný pásek vykouzlí příjemnou atmosféru odpočinku pro vaše tělo i duši.
  • Hlasové ovládání – pomocí jednoduchých hlasových povelů ovládejte světelný pásek přes Alexu nebo Asistenta Google.
  • Nevyžaduje hub – jednoduše připojte pásek k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. 
  • Flexibilní instalace – zkraťte jej na potřebnou délku a přilepte na libovolný povrch s lepicím podkladem 3M.
  • Předvolby osvětlení – máte oblíbené osvětlení pro sledování filmů? Potom si jej můžete snadno uložit pro další filmové večery.
  • Plánovač a časovač – vytvořte si časové plány, kdy se má světelný pásek zapnout/vypnout a s jakým nastavením jasu/barvy.
  • Režim „Pryč“ – simuluje přítomnost osob v domě, aby odradil nechtěné návštěvníky.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smarthome-accessory/tapo-l900-5/

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 4G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.
Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.