Chytrý Kvíz spouští večerní online kvízy

Největší tuzemský pořadatel kvízových her představuje novou možnost online zábavy

Brno, 2. listopadu 2021 – Společnost Chytrý Kvíz, která pořádá zábavné znalostní kvízy pro koncové uživatele i firemní klientelu po celé České republice, oznamuje spuštění nové služby. Od zítřejšího dne, tedy středy 3. listopadu, bude Chytrý Kvíz pravidelně každou druhou středu vysílat vždy dva živé večerní online kvízy. Kvízy budou vysílány na stránce online.kviz.cz.

Nový online kvízový kanál bude pro živý přenos používat službu YouTube, samotné hraní kvízu pak bude probíhat přes platformu Kahoot. Kvízy budou moderované a vítězové se mohou těšit na atraktivní výhry, například deskové hry, vstupenky na zajímavé akce a atrakce nebo volné kredity na další kvízy.

Zítřejší dva kvízy budou věnované tématům „muži vs. ženy“ a „obrázková poznávačka“. Začátky kvízů budou v 19:00 h a 20:15 h na odkazech online.kviz.cz/p/fm137 a online.kviz.cz/p/obr137

Zájemcům o hraní stačí udělat čtyři jednoduché kroky:

  • na webu online.kviz.cz si vybrat kvíz, 
  • kliknout na tlačítko „chci hrát“, 
  • zakoupit si přístup za 60 Kč, 
  • v uvedený čas si pustit přenos a připojit se do hry.

Chytrý kvíz hraje každý padesátý Čech

V polovině letních prázdnin oznámil Chytrý Kvíz překonání hned dvou historických milníků. Ve čtvrtek 5. srpna přivítal již dvacátý tisící soutěžící tým a zároveň dvoustého tisícího účastníka. Přibližně dva ze sta Čechů se tak již někdy zúčastnili tuzemských akcí Chytrého Kvízu.

Chytrý Kvíz je největší firmou svého druhu v Česku a své kvízy pořádá pro širokou veřejnost po celé republice už sedm let. Tato společenská aktivita je velmi rozšířená například v Anglii. Náplní tradičních kvízových eventů je soutěžní klání týmů v jejich oblíbených podnicích. Soutěžící družstva si vyberou podnik, do kterého chtějí vyrazit zahrát si kvíz, a rezervují si zde prostřednictvím Facebooku stůl. Během soutěžního večera jim pak moderátor kvízu průběžně pokládá různorodé otázky, na které soutěžící týmově zapisují odpovědi a následně je vyhodnocují. Týmy s nejlepším skóre vyhrávají na místě odměny od pořadatelů. Během hry soutěžící běžně konzumují a povídají si – kvízové klání probíhá v několika samostatných částech během večera.

Nová online služba vychází vstříc uživatelům, kteří rádi soutěží individuálně, a zároveň přináší alternativu pro kvízové společenské večery v době, kdy může být omezena otevírací doba nebo nařízeno celkové uzavření společenských podniků.

„Díky online kvízům už se naši zákazníci nemusí bát dalších možných vládních omezení v důsledku covidové pandemie. Chytrý kvíz v online prostředí bude dostupný komukoli a odkudkoli, klidně během nejpřísnějšího lockdownu – ke kterému ale snad už nikdy nedojde,“ uvedl Petr Molík, ředitel společnosti Chytrý Kvíz. „Děkuji všem uživatelům, kteří s námi hrají a přispívají tak k udržení sociálního kontaktu, zdravé soutěživosti a lepší náladě ve společnosti.“

Chytrý Kvíz pořádá také soukromé eventy pro firemní klientelu, typicky v rámci vánočních večírků nebo společenských událostí. Více informací je k dispozic na webu www.chytrykviz.cz.

O společnosti Chytrý KvízSpolečnost Chytrý Kvíz přináší českým uživatelům své zábavní kvízy už od září 2014. Největší tuzemský poskytovatel kvízových aktivit pořádá soutěžní kvízová klání už sedm let a jeho znalostními večery prošlo více než 20 000 týmů a 200 000 Čechů. Kromě jednorázové zábavy v restauracích a klubech pořádá také dlouhodobé turnaje nebo akce na klíč pro firemní klientelu. Další informace jsou k dispozici na webu www.chytrykviz.cz, online.kviz.cz, Facebooku, Instagramu a YouTube.