HONOR je nejrychleji rostoucí značkou za 3. kvartál na domácím čínském trhu

[5. listopadu 2021, Praha] Na základě reportu nezávislé agentury Counterpoint zveřejněného 28. října 2021 se HONOR stal nejrychleji rostoucí značkou na domácím čínském trhu za 3. kvartál tohoto roku. HONOR je momentálně na 3. příčce nejprodávanějších telefonů a nejen díky uvedení vlajkové lodi HONOR Magic3, ale i prémiové sérii HONOR 50, zaznamenal růst prodejů o rekordních 96 % oproti předchozímu kvartálu na domácím čínském trhu.

A picture containing indoor, computer, different, desktop

Description automatically generated

„Trh s mobilními telefony celkově zamíchal s kartami a přerozdělil znovu pozice za 3. kvartál 2021. HONOR zaznamenává svůj comeback,“ uvedl seniorní analytik agentury Counterpoint Analyst Ethan Qi. A dodává: „HONOR se rychle dostal na 3. příčku, očekává se že ohrozí pozici dalších konkurentů.“

HONOR je nejrychleji rostoucím značkou mobilních telefonů za 3. kvartál 2021

HONOR získává silné pozice od svého návratu na čínský i globální trh už od června tohoto roku. V červnu 2021 se nárůst prodejů téměř zdvojnásobil. Ze 7,7 % podílu na trhu v 1. kvartálu, měl HONOR 14,7 % ve 3. kvartálu. 

S více jak 30 distributory a řetězci, kteří s nově samostatnou značkou HONOR rychle navázali partnerství, se podařilo velmi rychle nastartovat jako offline, tak online prodeje. Nejen díky nabídce podpory 5G sítě, ale i uvedení nové vlajkové lodi s vysoce profesionální výbavou HONOR Magic3, ale i prémiové sérii HONOR 50, se HONOR dostal zpět mezi top nejprodávanější značky v kategorii.

Graphical user interface, application

Description automatically generated

Celou anaýzu najdete na oficiálním webu Counterpointu:

O nezávislé agentuře Counterpoint

Counterpoint Technology Market Research je celosvětová agentura specializující se na hodnocení trhu v oblasti TMT (technologie, média a telekomunikace). Kromě vlastních nezávislých reportů také často zpracovává reporty největším technologickým značkám a její klíčoví analytici patří k největším expertům v high-tech odvětví.

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk