LG nabídne zákazníkům tříměsíční zkušební verzi služby Apple TV+

První nabídka svého druhu poskytuje majitelům chytrých televizorů LG po celém světě po omezenou dobu zdarma obsah Apple Originals

Praha, 15. listopadu 2021 — Od 16. listopadu si budou moci majitelé LG Smart TV ve více než osmdesáti zemích užívat první tři měsíce službu Apple TV+ zdarma. 1 Akce se vztahuje na všechny kompatibilní 8K a 4K modely LG Smart TV z let 2016 až 2021 a je dostupná pro majitele televizorů LG, kteří se k akci Apple TV+ přihlásí do 13. února 2022. 2 Nabídku lze uplatnit jednoduše podle pokynů na obrazovce obchodu LG Content Store nebo kliknutím na reklamní banner Apple TV+ v domovské nabídce televizorů LG.

Služba Apple TV+, dostupná na všech chytrých televizorech LG, je první plně originální předplacenou službou a domovem nejnápaditějších vypravěčů současnosti, když nabízí oceňovanou a inspirativní řadu originálních seriálů a filmů včetně celosvětového komediálního hitu Ted Lasso, s Jasonem Sudeikisem, který je kromě představitele hlavní role také výkonným producentem, seriál The Morning Show s výkonnými producentkami Jennifer Aniston a Reese Witherspoon v hlavních rolích a epickou ságu o budování světa Nadace, která je vůbec první adaptací kultovní románové série Isaaca Asimova na filmovém plátně. Mezi nové tituly, které budou uvedeny tento týden, patří Dr. Brain, první původní korejský seriál založený na populárním korejském webovém komiksu Hongjacga, a Finch s Tomem Hanksem v hlavní roli, který navazuje na celosvětový hit na Apple TV+ Greyhound.

Pro maximální požitek z programů Apple TV+ jsou chytré televizory LG vybavené nejlepšími obrazovými a zvukovými technologiemi ve své třídě. Televizory LG podporují technologie Dolby Vision IQ a zvuk Dolby Atmos, které zajišťují maximálně pohlcující vizuální a zvukový zážitek při streamování mnoha titulů z Apple TV+, opatřených špičkovými technologiemi Dolby.

Ještě větší pohodlí při sledování na modelech televizorů z roku 2018 a novějších přináší dálkový ovladač LG Magic Remote, se kterým je navigace a výběr obsahu na Apple TV+ intuitivní a snadná. Majitelé televizorů LG mohou ukazovat, klikat a skrolovat pomocí ovladače citlivého na pohyb nebo používat hlasové příkazy pomocí vestavěného mikrofonu a rychle vyhledávat, objevovat a začít sledovat skvělý obsah z celosvětově oblíbené streamovací služby společnosti Apple. 3

# # #

1 Akce se vztahuje na země, kde je Apple TV+ k dispozici. Podrobnosti pro váš region si ověřte na adrese www.lg.com.

2 Nabídka je k dispozici s 8K a 4K televizory LG modelových řad z let 2016 až 2021. Zkušební nabídku je nutné uplatnit v období od 15. listopadu 2021 do 20. února 2022 (po 13. únoru 2022 již nebudou vydávány kódy pro uplatnění). Nabídka je omezena na jeden televizor a Apple ID. Pouze pro nové předplatitele. Předplatné se automaticky měsíčně obnovuje za cenu platnou ve vašem regionu, dokud není zrušeno. Vyžaduje Apple ID s uloženou platební metodou. Platí podmínky a zásady ochrany osobních údajů společnosti Apple. Nabídku nelze kombinovat s Apple One ani s jinými bezplatnými zkušebními verzemi nebo nabídkami služby Apple TV+. Podmínky se mohou změnit a mohou být kdykoli upraveny nebo zrušeny bez předchozího upozornění. Apple TV+ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Společnost Apple není sponzorem této akce. Všechna práva vyhrazena.

3 Hlasové ovládání je k dispozici v Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Indii a Itálii, na Novém Zélandu a Filipínách, ve Španělsku, Velké Británii, Spojených státech a Vietnamu.

O společnosti LG Electronics Home Entertainment

Společnost LG Home Entertainment je lídrem v oboru televizorů a audio-video systémů. Tato společnost je celo-světově uznávaným inovátorem pro svou přední pozici v oblasti OLED televizorů, které představují revoluci v kategorii prémiových televizí. Společnost LG se zavázala zlepšovat životy zákazníků prostřednictvím inovativních produktů pro domácí zábavu, mezi kterými vedou oceňované OLED televizory a QNED Mini LED televizory s technologií Quantum Dot NanoCell a zvukovými řešeními vyvinutými ve spolupráci s Meridian Audio. Pro další novinky z LG navštivte www.LGnewsroom.com.

Tagged