Black Friday se znovu vrací na Aukro.cz. Nabídne slevy v řádech desítek procent, týkat se budou i populárních mincí

Největší tuzemský aukční portál Aukro se po 4 letech opět připojil k nákupnímu svátku Black Friday. Nabídne stovky produktů z kategorií šperky, starožitnosti, hračky, elektro, zařízení, nábytek, kuchyňské linky a také populární mince – aktuálně s průměrnou slevou 28 procent v režimu Kup teď. To znamená, že budou mít fixně nastavenou cenu, ve které je už sleva zahrnuta. Režim Black Friday končí 28. listopadu.

„Black Friday je stále populárnějším obchodním nástrojem. Díky bohaté nabídce a spolupráci s prodejci se nám podařilo nachystat v předvánočním období pestrou škálu předmětů včetně sběratelsky cenných kusů, které půjdou do prodeje s výraznou slevou,“ uvedl Michal Oškera, provozní ředitel společnosti Aukro. Lidé se mohou těšit na desítky atraktivních nabídek, například na chytré hodinky APPLE WATCH SERIES 6 40 mm se slevou 35 %. Sada zlatých svatováclavských dukátů jde do prodeje s 15% slevou. Z dalších produktů například tyčový vysavač TurboVac 2v1 s 57% slevou či logickou stavebnici LOGIS SPACE 4v1 s 42% slevou.

Zákazníci se o nabídce Black Friday dozví přímo na hlavní stránce Aukra, rotující produkty na domovské stránce nabídnou výběr z toho nejlepšího, nabídka se postupně mění a doplňuje. Kompletní přehled je k dispozici stránce aukro.cz/black-friday, kde je v tuto chvíli 400 nabídek. Poslední Black Friday se uskutečnil přes Aukro v roce 2017. „Čtyři roky jsou poměrně dlouhá doba. Chceme v době pandemie podpořit koníčky a také poměrně jednoduchý způsob předvánočního nakupování. Lidé jsou už na Aukro zvyklí a investují tímto způsobem své prostředky do sběratelství i koníčků, smýšlejí udržitelně, dávají věcem další šanci. Věřím, že Black Friday pro ně bude dalším zpestřením,“ doplnil Michal Oškera.