Adventní trhy na Alze

Alza.cz podává pomocnou ruku prodejcům, které postihlo zrušení letošních vánočních trhů. V rámci Alza Marketplace na svém e-shopu otevřela novou kategorii dárkových poukazů „Adventní trhy“. Prodejci se zde mohou zalistovat zdarma, sami si online připravit poukazy na své zboží a Alza je zákazníkům nabídne bez účtování jakékoliv provize.

Alza se přidává k dalším e-shopům a reaguje na zrušení letošních vánočních trhů. Prodejcům připravila možnost nabídnout zboží a jeho odběr prostřednictvím poukazů v nově otevřené sekci „Adventní trhy“. Zaregistrovat zdarma se v Alza Marketplace může každý držitel IČO, který má zájem nabídnout své zboží zákazníkům největšího českého e-shopu.

Pro rychlé schválení nabídky je zapotřebí mít připravené krátké popisy nabízeného zboží a jeho fotografii. Při tvorbě poukazu je také nutné, aby prodejce uvedl, jak si mohou zákazníci zboží odebrat, např. v místě podnikání po telefonické dohodě. Volba způsobu předání zboží je na samotném prodejci. Pro uplatnění poukazu a získání platby od Alzy prodejci stačí zkontrolovat platnost kódu na poukazu pomocí mobilního telefonu s připojením k internetu nebo na počítači.

Více informací pro prodejce, jak postupovat na alza.cz/vanocni-trhy

Nabídka se bude postupně rozšiřovat tím, jak prodejci budou postupně přidávat své poukazy. Najdete ji na https://www.alza.cz/pomoc-adventnim-trhum/18893599.htm