Vzrušující zpráva pro fanoušky hry World of Warships! Genesis představuje podložky pod myš řady Carbon 500 WOWS Armada a WOWS Błyskawica

Společnost Genesis uvádí do svého portfolia podložky pod myš řady Carbon 500 WOWS Armada a WOWS Błyskawica. Jsou k dispozici ve dvou velikostech, M a Maxi, a jejich horní stranu zdobí jedinečná grafika ze hry World of Warships. Součástí sady jsou také bonusové předměty pro fanoušky této hry. 

Fanoušci hry World of Warships, kteří uvažují o koupi podložky pod myš, si mohou udělat radost jednou z novinek značky Genesis. Do portfolia přibyly modely Carbon 500 WOWS Armada a Carbon 500 WOWS Błyskawica. Obě varianty jsou hladké, voděodolné a rychleschnoucí, s jedinečnou grafikou ze hry.

Výrobci slibují vynikající spolupráci se všemi myšmi a hladký a rovnoměrný skluz, který zaručuje okamžitou odezvu. Okraje podložek byly prošity, aby se materiál časem netřepil. Spodní strana je lemována vrstvou protiskluzové gumy, která udržuje podložku stabilní.

Podložky pod myš Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Carbon 500 WOWS Błyskawica jsou nabízeny ve dvou velikostech – M s rozměry 300 x 250 mm a Maxi o velikosti 900 x 450 mm. S každou podložkou pod myš z edice WOWS obdrží kupující speciální kódy, které lze uplatnit ve hře World of Warships, a může tak získat atraktivní herní bonusy.

Herní podložky Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Genesis Carbon 500 WOWS Błyskawica ve velikosti M stojí 4,31 €. Modely Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Genesis Carbon 500 WOWS Błyskawica ve velikosti Maxi budou stát přibližně 15,15 €. K dostání budou od 10. prosince.

World of Warships je jednou z nejoblíbenějších dostupných počítačových her. Od svého počátku nasbírala více než 50 000 000 hráčů po celém světě. Hra je o námořních bitvách s historicky přesnými loděmi. Klíč k vítězství zde představuje taktika a strategie. Čekají na vás taková legendární plavidla jako bitevní loď Yamato, Iowa nebo torpédoborec Błyskawica. V nejnovější aktualizaci bylo vylepšeno mnoho technických aspektů (např. vzhled vody a vln), takže hra vypadá lépe než kdykoli předtím.

###

O značce Genesis

Od svého debutu na trhu v roce 2011 značka nabízí špičkové herní příslušenství a zároveň vyvíjí a zdokonaluje svá řešení. Spolehlivost a kvalitu výrobků potvrzují četné testy a ocenění udělovaná největšími technickými médii. Moderní design, mimořádná funkčnost a nejnovější technologie, používané při výrobě příslušenství, činí z produktů Genesis častou volbu hráčů po celé Evropě.

O hře World of Warships 

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel a strategicky navrženému prostředí poskytuje tato hra dokonalý požitek z námořní války, který si oblíbí každý. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí se World of Warships pyšní statusem digitálního muzea lodí a ústředního bodu pro nadšence námořní historie. Pravidelně přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které široké hráčské základně poskytují rozmanitý a vzrušující herní zážitek.

Jedna franšíza – více platforem 

Po úspěšném uvedení hry World of Warships na PC byla její jedinečná hratelnost a design upraveny tak, aby přinesly bezplatné masivní námořní bitvy i na další platformy, jako je PlayStation, Xbox a mobilní zařízení se systémem iOS a Android. 

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v kyperské Nikósii. Společnost Wargaming, která působí od roku 1998, se stala jedním z lídrů herního průmyslu s 5 500 zaměstnanci a pobočkami po celém světě. Hry společnosti Wargaming si užívá více než 200 milionů hráčů na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich stěžejní produkty patří masově oblíbená hra World of Tanks a strategická námořní hra World of Warships.Oficiální webové stránky: http://www.wargaming.com