Novou viceprezidentkou VMware pro partnerský a komerční prodej v regionu EMEA je Petra Heinrich Liedtke

PALO ALTO, Kalifornie, 26. ledna 2022 – Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), přední inovátor v oblasti podnikových řešení softwaru, oznámila jmenování Petry Heinrich Liedtke do funkce viceprezidentky pro partnerský a komerční prodej v regionu EMEA. Petra povede divizi s 500 zaměstnanci. Ve své roli bude zodpovědná za to, aby vysoce rozvinutý ekosystém partnerů společnosti VMware měl digitální základ pro poskytování modernizovaných aplikací a multi-cloudu zákazníkům usilujícím o dosažení obchodních výsledků prostřednictvím své digitální transformace. Na starosti bude mít také spolupráci při zlepšování partnerských obchodních modelů a uvolňování schopností partnerů prostřednictvím řešení a služeb společnosti VMware. 

Petra s sebou přináší rozsáhlé znalosti obchodních kanálů, které získala během více než 25 let působení v oboru. Naposledy jako viceprezidentka pro partnerský a produktový prodej v regionu EMEA ve společnosti Red Hat. Má bohaté zkušenosti s budováním pevných a úspěšných partnerských vztahů a s podporou partnerů při digitální transformaci jejich zákazníků. Petra také zastávala vedoucí pozice ve společnostech Open-Xchange a SuSE Linux/Novell.

„Partneři společnosti VMware vždy svým zákazníkům poskytovali výjimečné poradenství a inovace. Těším se, že budeme nadále budovat zákazníkům hodnotu po celý život, která zkvalitňuje zákaznickou i partnerskou zkušenost,“ říká Petra Heinrich Leidtke. „Společnost VMware je plně zavázána budoucnosti multicloudových a moderních aplikací a mým úkolem je posílit naše partnerské a obchodní modely tak, aby tuto budoucnost podporovaly. A to zajištěním hladké spolupráce napříč naší partnerskou sítí a uvolněním schopností našich partnerů, abychom mohli společně poskytovat potřebný digitální základ v co nejširším měřítku.“

O společnosti VMware

VMware je přední poskytovatel multicloudových služeb pro veškeré aplikace, který podnikům usnadňuje zavádět digitální inovace při zachování kontroly nad IT. Software společnosti VMware slouží jako důvěryhodný základ pro urychlení inovací a poskytuje podnikům flexibilitu a možnosti volby, které potřebují k dalšímu rozvoji. Společnost VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a jejím dlouhodobým cílem je budovat lepší budoucnost na základě své Agendy 2030. Další informace naleznete na stránkách www.vmware.com/company.