Skupina APOGEO změnila název na PKF APOGEO, chystá expanzi do střední Evropy

Česká poradenská skupina APOGEO změnila název na PKF APOGEO. „Se skupinou APOGEO a jejím vysoce kvalifikovaným týmem bylo vždy potěšením spolupracovat, těším se na novou společnou kapitolu,“ uvedl generální ředitel PKF International Theo Vermaak.

Členem PKF, rozsáhlé celosvětové sítě špičkových odborníků působících ve 150 zemích světa, je APOGEO už od roku 2016. Díky tomu může poskytovat klientům skutečně ucelený mezinárodní servis.

„Je proto logickým krokem, že příslušnost k síti patřící do světových TOP 10 poradenských skupin jsme chtěli stvrdit i ‚na první pohled‘,“ říká managing partner PKF APOGEO Tomáš Pacovský a dodává: „Znamená to pro nás završení náročného přístupového procesu, který představoval několikaletá tvrdá jednání na evropské úrovni. Je to zároveň první krok k další plnohodnotné expanzi do střední Evropy.“

„Nadále zůstáváme českou společností a majetková struktura APOGEO Group se nijak nemění. Stvrzením příslušnosti k síti PKF se v žádném případě nevzdáváme našeho stylu práce a našeho přístupu – tedy zůstat především diskrétními lidskými profesionály, o které se můžete při svém podnikání opřít, a to v jakékoliv jeho fázi,“ zdůrazňuje Pacovský.

Skupina APOGEO se na trhu pohybuje už 20 let. Poskytuje především účetní a daňový servis, transakční poradenství, služby auditu, její součástí je i znalecký ústav. Své portfolio však neustále rozšiřuje, a to i v době tvrdých lockdownů.

Tomáš Pacovský (45) přišel do skupiny APOGEO v roce 2008. Jeho původní specializací je daňová problematika. Patří k zakládajícím členům Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů. Aktivně přednáší na odborných konferencích, seminářích, spolupracuje s několika ekonomickými vysokými školami. V čele skupiny vystřídal majoritního akcionáře Josefa Jaroše, který se z postu předsedy správní rady bude nadále věnovat strategickému rozvoji a směřování firmy.