Diváci Kuki si v únoru zdarma užijí kanál Love Nature ve 4K rozlišení

Brno, 1. února 2022 – Říše zvířat jako na dlani a navíc v nejlepší kvalitě obrazu. Internetová televize Kuki zařazuje v únoru na pozici promo kanálu oblíbený dokumentární program Love Nature UHD, a to v nejvyšším 4K rozlišení. Celý měsíc na něj mohou zdarma koukat všichni zákazníci Kuki. 

Love Nature UHD (Ultra HD), dokumentární kanál o zvířatech ze všech koutů světa, má  Kuki v programové nabídce již od roku 2020. Tento měsíc k němu ale získali přístup i předplatitelé nižších tarifů Kuki start a Kuki menší. Love Nature UHD vysílá v češtině a pyšní se největší knihovnou přírodovědeckých pořadů ve 4K kvalitě.

„Při výběru kanálů do programové nabídky nám na kvalitě obrazu hodně záleží. Chceme, aby si naši diváci užili pořady nejen po obsahové, ale i vizuální stránce. Love Nature UHD vysílá ve 4K rozlišení, takže díky jeho zařazení na pozici únorového promo kanálu si špičkový obraz vyzkouší i zákazníci, kteří nepoužívají tarify Kuki větší a Kuki extra, říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

K oblíbeným pořadům na Love Nature UHD patří například Strážci divočiny z afrického prostředí, Nomádi ze Serengeti nebo pořad Od úsvitu do soumraku o fascinujících zvířatech. 

Televize Kuki aktuálně nabízí v HD kvalitě 96 TV kanálů a jeden ve 4K rozlišení. Do budoucna plánuje portfolio 4K programů rozšířit.    

Kutilský kanál HGTV ve stálé nabídce a TLC v HD kvalitě

Zákazníky Kuki ode dneška potěší ještě další novinky. Ve stálé programové nabídce, konkrétně v tarifech Kuki větší a Kuki extra, nově najdou kanál pro domácí kutily HGTV HD (Home and Garden). Ten si diváci mohli zdarma vyzkoušet během ledna. Protože sklidil pozitivní ohlasy, v portfoliu kanálů Kuki zůstává natrvalo.

Kanál TLC, vysílající faktografické pořady o životním stylu, kariéře nebo vaření, mohou zákazníci Kuki od února nově sledovat v HD rozlišení.

O společnosti

Kuki je česká internetová televize (IPTV), která nabízí sledování televizního obsahu na více než 140 TV kanálech. Její součástí jsou chytré funkce jako zhlédnutí pořadů až 7 dní zpětně, nahrávání pořadů nebo online videotéka plná filmů. Kuki sleduje už přes 50 tisíc diváků, kteří si televizi mohou přizpůsobit podle sebe –  sami si vybírají TV kanály, tvoří si vlastní uživatelské profily nebo přeskládávají pořadí programů v nabídce dle libosti. Kromě České republiky Kuki působí také na slovenském trhu. Její provoz i vývoj zajišťuje společnost SMART Comp. a.s., poskytovatel internetové služby pod značkou netbox a IPTV služby pod značkou Kuki.