Dva tipy na dárky ke svatému Valentýnu, kterými ochráníte své blízké

PRAHA, 4. února 2022 – Znáte lepší způsob, jakým vyjádřit svou lásku, než je péče o zdraví a bezpečnost svých milovaných? S blížícím se svátkem svatého Valentýna společnost Netatmo přichází se dvěma tipy na dárky.

Inteligentní senzor kvality ovzduší v interiéru pomůže k lepšímu spánku i větší produktivitě 

Znečištění vzduchu v interiéru může být ve srovnání se znečištěním vzduchu venku až pětkrát vyšší. Proto je důležité vědět, kdy je potřeba vyvětrat. Inteligentní senzor kvality ovzduší v interiéru Netatmo měří kvalitu vzduchu v domácnosti: teplotu, hladinu CO2, vlhkost i hladinu hluku. Zařízení přispívá k vytvoření zdravého ovzduší a tím i většímu pohodlí. Obyvatelům domácnosti se bude lépe spát a budou produktivnější. Pokud senzorem obdarujete svého nejbližšího, budete mít jistotu, že bude pobývat v co nejzdravějším prostředí.

Inteligentní interiérová kamera spolehlivě pohlídá domácnost

Díky integrované technologii rozpoznávání obličeje umí Inteligentní interiérová kamera Netatmo rozlišovat členy rodiny od neznámých osob. V případě, že kamera zaznamená neznámý obličej, uživatel okamžitě obdrží upozornění s fotografií obličeje a videozáznamem neznámé osoby. Inteligentní interiérová kamera je ideálním dárkem pro ty, kteří chtějí svou domácnost zabezpečit i na dálku.

Netatmo je jedním z lídrů v oblasti chytré domácnosti, který navrhuje a vyrábí intuitivní inteligentní zařízení pro bezpečnější a komfortnější domov.

V roce 2012, kdy společnost vznikla, se zavázala nadále navrhovat a uvádět na trh zařízení, pro něž platí:

  • 100% bez poplatků: bez předplatného a jiných nákladů
  • 100% zabezpečení: garance ochrany údajů a respektování soukromého života uživatelů
  • 100% průběžný vývoj: pravidelné aktualizace a přidávání funkcí zdarma

Netatmo v současnosti nabízí 13 zařízení a příslušenství pro chytrou domácnost. Užitečná a snadno použitelná zařízení uživatelům usnadňují každodenní život a současně zvyšují komfort jejich domácnosti.

Kromě řady výrobků určených pro širokou veřejnost se společnost v rámci programu „with Netatmo“ ve spolupráci s předními značkami z oblasti stavebnictví podílí na vývoji možnosti integrace řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů. 

V roce 2018 se společnost Netatmo připojila ke skupině Legrand, světovému specialistovi v oblasti elektrické a digitální infrastruktury budov.

Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.