Jedním slovem nepřekonatelný

4. únor 2022, Praha – Nový přístupový bod Zyxel NWA90AX je velmi jednoduché a cenově dostupné bezdrátové zařízení, které umožňuje nejvyšší rychlost připojení i flexibilní vzdálenou správu. Podrobně tuto vynikající volbu pro malé organizace představí Petr Koudelka, Senior Sales Engineer společnosti Zyxel.

Jen stěží byste dnes hledali člověka, který nezná technologii Wi-Fi a pravidelně ji nepoužívá, ať už v práci, doma nebo na cestách. A i když mnozí uživatelé kladou důraz na maximální rychlost připojení a přístup k co největšímu počtu pokročilých funkcí, často nám bohatě stačí jednoduché a cenově dostupné řešení, které garantuje slušný výkon a zvládne vše, co potřebujeme.

A právě na tuto cílovou skupinu míří nový přístupový bod NWA90AX od společnosti Zyxel. Ačkoli se jedná o nejjednodušší a cenově nejdostupnější produkt pro bezdrátovou konektivitu v historii naší společnosti, má NWA90AX vše, co organizace potřebuje ke svému každodennímu fungování, a v souladu s tradicí značky Zyxel také několik dodatečných funkcí a předností, jimiž se odlišuje od zbytku své třídy.

Králem své třídy

Zaprvé, přístupový bod NWA90AX je kompatibilní s Wi-Fi 6, tj. s nejnovějším a nejrychlejším standardem bezdrátové konektivity. Všechny nové notebooky, tablety a chytré telefony podporují vyšší výkon, který umožňuje právě standard Wi-Fi 6 (802.11ax), takže uživatelům můžeme nabídnout nejlepší Wi-Fi široko daleko. Přístupový bod NWA90AX navíc tento standard podporuje v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což pro uživatele znamená větší pokrytí a flexibilitu. 

Zadruhé, díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex lze přístupový bod NWA90AX řídit lokálně nebo prostřednictvím cloudové služby Nebula pro jeho vzdálenou správu a monitoring. Netřeba dodávat, že s řešením NebulaFlex můžete mezi těmito dvěma způsoby správy kdykoli libovolně přepínat.

A právě tyto dvě dodatečné výhody model NWA90AX odlišují od ostatních zástupců jeho třídy. Pokud se nepletu, tak na trhu dnes neexistuje žádný další přístupový bod základní úrovně, který nabízí jak podporu Wi-Fi 6, tak možnost vzdálené správy.

A to jsem se ještě nezmínil o podpoře až čtyř identifikátorů SSID, díky které můžete na přístupovém bodu NWA90AX nastavit více sítí Wi-Fi. To znamená, že menší firmy, organizace, kavárny či třeba restaurace mohou různým skupinám uživatelů, např. svým IT správcům, ostatním zaměstnancům, návštěvníkům a hostům, poskytovat různou síť.

Rychlost, flexibilita a spolehlivost v jednom

V případě modelu NWA90AX za velmi příznivou cenu získáváte skutečně kvalitní produkt, který nenabízí pouze jednoduchou funkčnost, ale také lepší technologii. Jsme velmi rádi, že rozšiřuje naše portfolio, protože s NWA90AX může téměř každá malá organizace a firma těžit z vynikajícího výkonu, flexibility a spolehlivosti, tj. ze silných stránek všech bezdrátových produktů značky Zyxel.

Model NWA90AX nepochybně uvítají také naši obchodní partneři, protože jim umožňuje nabízet základní přístupový bod za atraktivní cenu, což je obzvláště důležité pro oslovení zákazníků na eshopech. 

Po přidání modelu NWA90AX do rodiny produktů AX dokážeme splnit nároky každého zákazníka. Jsme pevně přesvědčeni, že spojení jednoduchosti a podpory standardu Wi-Fi 6, řešení NebulaFlex a až čtyř bezdrátových sítí dělá z modelu NWA90AX ten nejlepší přístupový bod základní úrovně, který se dnes dá koupit.

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

— působnost ve 150 zemích celého světa,

— milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

— 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.