Partnerem PKF APOGEO se stal Martin Bortlík

Partnerem skupiny PKF APOGEO pro oblast daňových sporů se stal Martin Bortlík (42). Jeho specializací je poradenství v oblasti daňové kontroly, daně z přidané hodnoty a převodních cen.

Než začal v roce 2020 ve skupině působit, pracoval 15 let ve finanční správě. Většinu svého pracovního života věnoval problematice DPH. Od roku 2015 zastával klíčovou manažerskou pozici ředitele Specializovaného finančního úřadu, který se zabývá správou společností s obratem nad dvě miliardy Kč. 

„Martin je vysoce kvalifikovaný odborník v oblasti daní s patřičnými manažerskými schopnostmi, které dlouhodobě prokazuje,“ říká managing partner PKF APOGEO Tomáš Pacovský.

„Partnerství je pro mě především projevem důvěry. A také výzvou do budoucna, aby daňové oddělení bylo vlajkovou lodí skupiny Apogeo,“ vzkazuje Martin Bortlík.

Skupina PKF APOGEO poskytuje především účetní a daňový servis, transakční poradenství, služby auditu, její součástí je i znalecká kancelář. Její klienti se s těmito službami setkávají už 20 let.

Martin Bortlík vystudoval obor Daně a finance na Masarykově Univerzitě v Brně. Pokud se nevěnuje pracovním povinnostem, jsou jeho největšími zálibami sport a cestování.