GeForce NOW vítá Sifu i další novinky a poodhaluje kouzlo mobilního hraní

Oslavy druhého výročí GeForce NOW pokračují i tento týden s novým GFN Thursdaym které přináší 10 her v knihovně GeForce NOW, včetně novinek.

Ke hrám Diplomacy is Not an Option (Steam), Model Builder (Steam), Sifu (Epic Games Store) a Werewolf: The Apocalypse – Earthblood (Steam), které vyšly tento týden, se připojí i Not Tonight 2. Objeví se v pátek na platformě Steam a Epic Games Store a bude ji možné streamovat pomocí služby GeForce NOW.

Novinky jsou i mezi rozšířeními obsahu:  Apex Legends „Defiance“ a DLC Far Cry 6 Joseph: ‚Collapse‘ získávají podporu v GeForce NOW.

Jako dárek mohou dneškem počínaje členové získat dva unikátní skiny ve hře Eternal Return: Military Doctor Cathy nebo speciální skin pro GeForce NOW Silvia.

Blog se tento týden věnuje možnostem GeForce NOW přinášet hry v PC kvalitě na téměř jakýkoliv mobilní telefon se systémem iOS nebo Android. Mobilní hráči si mohou zahrát kteroukoli z 800 PC her, včetně 35 free-to-play titulů, které podporují gamepad. I majitelé chytrých telefonů s iOS si mohou zahrát řadu PC her, aniž by museli opustit ekosystém Apple. A hráči s chytrými telefony se systémem Android a 120Hz displejem mohou využít možnosti vysoké snímkové frekvence, kterou nabízí nejvyšší členská úroveň GeForce NOW RTX 3080.

Tento týden nově v knihovně GeForce NOW: