Wargaming zahajuje slevový víkend na Steamu

Získejte až 95% slevu od Wargamingu na DLC, starší hry a předměty zdarma pouze tento víkend

11. února, 2022 — Společnost Wargaming, která má na platformě Steam celou řadu titulů, s hrdostí oznamuje svůj premiérový víkend naSteamu. Akce nazvaná Steam Publisher Weekend, která se koná od 10. do 14. února, nabízí obrovské slevy, dobroty zdarma, streamy a aktivity spojené s hrami a hráčcskou komunitou. V centru pozornosti je exkluzivní balíček, který obsahuje užitečné herní předměty pro hry World of Tanks, World of Warships, World of Tanks Blitz a World of Warplanes a to vše s 95% slevou. Teď je nejlepší doba, kdy se do některého z těchto titulů vrhnout.

Hráči World of Tanks si mohou vyzvednout speciální balíček zdarma, který obsahuje francouzský kolový lehký tank, 100% vycvičenou posádku, 3 dny prémiového účtu World of Tanks a garážový slot. Kromě tohoto skvělého bezplatného balíčku, který je exkluzivní pouze tento víkend a jen na Steamu, je k dispozici také DLC Ruthless Champion. Tento balíček obsahuje sovětský objekt 244 úrovně VI, jedinečné 2D styly, nápisy inspirované hrou Master of Orion a sbírku cenných a užitečných herních předmětů. Navíc pomocí pozvánkového kódu GOWOTSTEAM mohou noví hráči získat prémiový tank, pronájem stíhače tanků VII. úrovně SU-122-44 a středního tanku VI. úrovně T-34-85M, kredity, dny prémiového účtu WoT a další! 

Ani námořní kapitáni World of Warships se nebudou cítit odstrčení! Všichni hráči mohou zdarma získat DLC, které obsahuje 3 dny prémiového účtu, 1 kontejner Steam a 3 kamufláže Steam. Kromě toho bude k dispozici i zbrusu nový „Starter Pack“ s 25% slevou, ale kapitáni nemusí být ve hře nováčky, aby si jej mohli vyzvednout. Toto DLC obsahuje lodě HMS Dreadnought, USS Charleston, 3 dny prémiového účtu a 15 Steam kamufláží. Navíc bude spuštěna komunitní akce, která všem účastníkům přinese komunitní žetony a také možnost vyhrát lodě VIII. úrovně!

Hráči World of Tanks Blitz si vylepší kreditní rezervy a užijí si další dny prémiového účtu a avatara a to díky balíčku Steam, který je k dispozici zcela zdarma. A na oslavu spuštění režimu Big Boss (který je k dispozici až do 13. února) je právě pro tento víkend k dispozici zbrusu nové DLC. To obsahuje M6A2E1 EXP (americký těžký tank VIII. úrovně), plazmovou kamufláž, měsíc prémiového balíčku, světelný nástavec Emoji, x5 XP certifikátů a další vychytávky, které se vám při zdolávání nového režimu budou hodit. A to nejlepší na tom všem: je k dispozici s ohromující 70% slevou!

A konečně, každé z leteckých es World of Warplanes si může pořídit speciální balíček, který obsahuje Polikarpov I-5 ShKAS, dny prémiového účtu, stříbrné a ocelové trofeje a další, a to vše zdarma! Jaká je tedy lepší příležitost vzlétnout do oblak a zažít úplně jinou úroveň válčení.

Navíc bude k dispozici kolekce starších titulů Wargaming s 85% slevou. Mezi tyto hry patří původní trilogie Master of Orion, Master of Orion: Conquer the Stars, Total Annihilation a oba tituly Massive Assault.

Nezáleží tedy na tom, jaké vozidlo preferujete, ať už je to tank, loď, letadlo nebo vesmírná loď, čeká na vás vzrušení z vítězství. Všechny výše uvedené nabídky budou k dispozici pouze ve službě Steam.

O World of Tanks 

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná válce tanků. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí, vytvořených s pečlivou a historickou přesností.

Web:worldoftanks.com

O hře World of Warships 

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel, včetně čtyř různých tříd lodí a strategicky navrženému prostředí, poskytuje World of Warships dokonalý zážitek z námořní války, vhodný pro každého. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí, které jsou k dispozici pro hraní, se World of Warships pyšní statusem digitálního muzea lodí a ústředního bodu pro nadšence námořní historie. Pravidelně přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které široké hráčské základně poskytují rozmanitou a vzrušující hratelnost. 

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Společnost Wargaming, která funguje od roku 1998, se stala jedním z lídrů herního průmyslu s 5 500 zaměstnanci a pobočkami rozmístěnými po celém světě. Tituly společnosti Wargaming si užívá více než 200 milionů hráčů na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich stěžejní produkty patří masově oblíbený free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akce World of Warships.

Oficiální webové stránky: http://wargaming.com

O hře World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní, free-to-play, týmová MMO akční hra věnovaná nelítostným tankovým soubojům. Hra je dostupná pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam a Nintendo Switch, umožňuje hráčům ovládat více než 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 170 miliony stažení po celém světě. World of Tanks Blitz je zábavný a odlehčený přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a přináší poutavý nádech tankových bojů. Hluboké mechanismy a realistické fyzické modely v autentických i alternativních historických prostředích společně vytvářejí plynulou hratelnost a taktickou rozmanitost.

O World of Warplanes

World of Warplanes je přístupná, taktická, týmová online akční hra zasazená do zlatého věku vojenského letectví. Sbírejte, upravujte a konfigurujte více než 250 letadel 5 tříd a 7 národů. Létejte sami nebo s přáteli v malebných herních lokacích. Pusťte se do soubojů a ničte nepřátelská letadla kulomety a autokanóny, provádějte raketové údery a dopravujte bomby na nepřátelské cíle, abyste svému týmu zajistili vítězství.Oficiální webové stránky: worldofwarplanes.com