Ericsson spouští IoT Accelerator Connect, aby mohla být IoT konektivita pro firmy snadnější než kdy dříve

  • Ericsson IoT Accelerator Connect nabízí firmám snadný plug-and-play přístup k mobilní IoT konektivitě
  • Funkce pro připojení zařízení a okamžité zapojení do sítě dále zjednodušují implementace firemních projektů IoT a zvyšují jejich úspěšnost
  • IoT Accelerator Connect transformuje digitální prodej v IoT ekosystému s možnostmi konektivity na jedno kliknutí 

Ericsson (NASDAQ: ERIC) IoT Accelerator nabízí spolehlivou a bezpečnou mobilní IoT platformu, která umožňuje poskytovatelům komunikačních služeb a firmám na celém světě zvýšit rozsah svých IoT operací na desítky milionů zařízení. Aby mohla společnost Ericsson tyto funkce nabídnout těm největším i nejmenším firmám a vývojovým projektům, spustila IoT Accelerator Connect. Ericsson IoT Accelerator Connect nabízí firmám snadný plug-and-play přístup k mobilní IoT konektivitě na jedno kliknutí.

Obtížné, komplikované a časově náročné integrace patří mezi největší problémy, které ovlivňují úspěšnost IoT projektů. IoT Accelerator Connect tyto problémy řeší transformací digitálního prodeje, automatizací obchodních procesů v IoT ekosystému a plněním potřeb uživatelů. 

Firmám nabízí IoT Accelerator Connect sjednocující vrstvu balíčků služeb pro minimalizaci komplexity. 

Vývojářům poskytuje okamžitý přístup ke konektivitě nejvhodnější pro daný případ užití a potřebu pokrytí a služeb plus automatický bootstrapping jednotlivých zařízení a destinací pro data. Vývojáři mohou pomocí poskytnutých nástrojů svá řešení hladce škálovat z jednoho přístroje na několik milionů zařízení během minut. 

Zařízení mohou být připojena kdykoliv včetně komplexního prvního zapojení do sítě s použitím mobilního modulu připraveného na IoT, jenž se okamžitě připojí k vybrané síti. Také je díky tomuto řešení snadnější připojit zařízení na koncová místa veřejných cloudů.

IoT Accelerator Connect urychluje digitální transformaci v celém IoT ekosystému. Partneři firmy Ericsson mohou snadněji zapojit více firem a zajistit růst svého podnikání. Prodejci modulů mohou nabídnout automatické připojení nově zapnutých přístrojů, tzv. bootstrapping, a poskytovatelé hyperscale cloudů mohou poskytovat okamžité připojení. 

IoT Accelerator Connect obsahuje následující integrované služby:

  • IoT Accelerator Cloud Connect usnadňuje automatický bootstrapping a bezpečné připojení mobilních zařízení na koncová místa veřejného cloudu pro IoT jako Amazon Web Services a Azure. 
  • IoT Accelerator Device Connect pomáhá firmám rychle začít využívat mobilní IoT konektivitu zjednodušením nasazení IoT zařízení s předem integrovanými eSIM v modulech, jež jsou automaticky lokalizovány do sítě poskytovatele komunikačních služeb.
  • IoT Accelerator Connect Hub umožňuje partnerům firmy Ericsson zapojovat firmy samoobslužně připojením k externím digitálním kanálům. Firemní vývojáři mohou využít samoobslužné zapojení u partnerů Ericsson a hned začít pracovat.
  • IoT Accelerator Developer Portal pomáhá firemním vývojářům připravovat IoT aplikace na IoT Accelerator s pomocí různých návodů, nástrojů a ukázek kódu, jež doplňují oficiální dokumentaci Ericsson.   
  • IoT Accelerator Embedded Connect umožňuje všem poskytovatelům řešení snadno přidat ke svým řešením mobilní konektivitu. 

Kyle Okamoto, ředitel divize Ericsson pro IoT, uvádí: „Jsme hrdí na to, že je dnes pro firmy všech velikostí jednodušší než kdy dřív zapojit se do světa IoT konektivity a využít jeho výhod. Ericsson IoT Accelerator Connect a jeho funkce snadného plug-and-play připojení představují obrovský krok vpřed v transformaci přístupu k IoT konektivitě. Toto řešení pokrývá konektivitu zařízení, sítí a cloudů a odstraňuje překážky pro firmy, poskytovatele komunikačních služeb, poskytovatele hyperscale cloudů, prodejce a distributory modulů pro urychlení rozvoje IoT.“

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY:

Ericsson IoT Accelerator
IoT Accelerator Connect
IoT Accelerator Cloud Connect
IoT Accelerator Connect Hub
IoT Accelerator Developer Portal