Opravdová výdrž? Řada Huawei P50 vás dostane po stránce baterie i hardwaru

Chytré telefony z řady Huawei P50 v sobě snoubí lehkou konstrukci s mimořádnou výdrží hned po několika stránkách. Důkazem toho je vysoká odolnost vůči poškození nečistotami či vodou a silná kapacita baterie, která je v pohotovostním režimu prakticky neunavitelná. 

Výrobci mobilních telefonů se často chlubí nejnovějšími technologiemi, moderním designem či nadstandardními službami. Na pozadí by ale neměl zůstávat ani další faktor, a to ten, že abychom si všechny výhody našeho chytrého telefonu mohli užívat plnými doušky, musí i něco vydržet. Výrobce Huawei s řadou P50 ukazuje, že nezapomíná klást důraz na výdrž telefonu po stránce kapacity a nabíjení baterie, stejně jako co se týče odolnosti hardwaru vůči vnějším vlivům.

Čím se chlubí P50 Pro a P50 Pocket?

Huawei P50 Pocket nabízí plnohodnotnou baterii v úzkém těle. Zařízení dosahuje v rozloženém stavu pouhých 7,2 mm a uvnitř ukrývá baterii s kapacitou 4 000 mAh. Kromě toho podporuje 40 W nabíjení Huawei SuperCharge pro snadné a rychlé dočerpání energie. 

Huawei P50 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4 360 mAh, což je mezi dnešními vlajkovými loděmi stále rozumná hodnota, která vydrží celý den lehkého až středně náročného používání. To můžete navíc podpořit ještě zapnutím funkce pro úsporu energie, jako je dynamická obnovovací frekvence a tmavý režim. 

Řada P50 Pro navíc nabízí ještě o něco vyspělejší nabíjení s velmi rychlým 66 W Huawei SuperCharge. S tímto chytrým telefonem se ale dokonce obejdete úplně bez kabelů, protože podporuje také bezdrátové nabíjení.

Přehled o baterii umožní delší zábavu

Modely série P50 mají rovněž vestavěnou chytrou funkci ke správě stavu baterie, která umožňuje neustálý přehled o využití energie a dovoluje přizpůsobovat si její chod pro co nejdelší zážitek z používání. Tyto funkce umožňují uživatelům převzít kontrolu nad životností baterie jejich smartphonu a rozptýlit tak obavy způsobené problémy s baterií.

V odolnosti P50 Pro nezná kompromisy 

Spolehnout se ale na zástupce řady P50 můžete i vy dalších ohledech. Designéři si kromě chytrých vychytávek dali záležet na dlouhé životnosti těchto zařízení. O tom svědčí například fakt, že model Pro je označen certifikací IP68. Co to znamená? Jde o tzv. stupeň krytí, tedy standard odolnosti produktu například vůči vodě, písku či prachu. IP68 je na této stupnici hodnocení vůbec nejvyšší možné a značí, že je chytrý telefon rezistentní před zanesením různými drobnými nečistotami a umožňuje potápění do vody až do hloubky 1 metru.

Ještě stíháte valentýnskou akci

Prodej nejnovějších přírůstků Huawei z řady P50 je již v plném proudu, ulovit si svůj P50 Pocket i P50 Pro ale můžete právě teď ve výhodném setu v rámci speciální valentýnské akce. Ta probíhá od 31.1. do 20.2. a při koupi Huawei P50 Pocket v ceně 34 990 Kč či Huawei P50 Pro v ceně 29 990 Kč zdarma obdržíte sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick a prodlouženou záruku o 1 rok. 

Více informací najdete na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-campaign/Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.