Společnosti Kyndryl a Pure Storage oznamují globální alianci

Společnosti Kyndryl (NYSE: KD), celosvětově největší poskytovatel služeb IT infrastruktury, a Pure Storage® (NYSE: PSTG), průkopník v poskytování datových úložišť formou služby v multicloudovém prostředí, oznámily globální alianci. Tato spolupráce propojí odborné a provozní zkušenosti společnosti Kyndryl se špičkovou úložnou technologií Pure, což umožní dodávat podnikům kritickou funkcionalitu.

Pure a Kyndryl budou společně dodávat optimalizovaná řešení pro podniky, které čelí výzvám souvisejícím s modernizací aplikací a infrastruktury, automatizací, správou multicloudového prostředí, kontejnerizací a dalšími novými trendy. Prvky kybernetické odolnosti poskytují nativně na vrstvě úložiště, což umožňuje spojit cloudové aplikace s přenositelností dat v cloudu nebo v prostředí on-premises.

Společnost Kyndryl prosazuje strategii, která spojuje technickou odbornost se znalostmi globálního průmyslu a díky partnerům disponuje nejlepšími technologiemi z příslušné kategorie. Zákazníkům může proto poskytovat komplexní a současně diferencované nabídky. Partnerství s Pure rozšiřuje a podporuje přístup společnosti Kyndryl tím, že jí umožňuje poskytovat pokročilá řešení pro ukládání a správu dat. Řešení Pure se přitom vyznačují jednoduchostí, spolehlivostí, agilitou a důrazem na inovace, které společnost odlišují od ostatních poskytovatelů infrastruktury.

Naše aliance s Pure Storage může zákazníkům pomoci identifikovat a využívat nové způsoby správy, zabezpečení a analýzy jejich kritických obchodních dat v multicloudovém prostředí,“ řekl Stephen Leonard, ředitel globálních aliancí a partnerství ve společnosti Kyndryl. „Těšíme se na spolupráci s Pure, protože díky tomu budeme moci poskytovat pokročilé funkce, které zákazníci využijí k modernizaci a transformaci svého podnikání.“

„Podpořili jsme skutečnou spolupráci se společností Kyndryl, protože umožní řešit obchodní výzvy našich společných zákazníků a řídit jejich transformaci a modernizaci,“ uvedla Wendy Stusrud, viceprezidentka pro globální partnerský prodej společnosti Pure Storage. „Naše strategické vztahy umožní nabídnout na trhu špičková řešení a zákazníci budou díky nim moci s důvěrou maximalizovat svá datová aktiva napříč jejich organizacemi.“

Všechny nové a vylepšené společné nabídky mohou být dodávány jako služba a účtovány podle spotřeby.

O společnosti Kyndryl

Společnost Kyndryl (NYSE: KD) je celosvětově největším poskytovatelem služeb IT infrastruktury. Společnost navrhuje, buduje, spravuje a modernizuje komplexní, kriticky důležité informační systémy, na něž každý den spoléhá celý svět. Téměř 90 000 zaměstnanců společnosti Kyndryl obsluhuje více než 4 000 zákazníků ve více než 60 zemích po celém světě, včetně 75 procent společností z žebříčku Fortune 100. Podrobnější informace najdete na www.kyndryl.com.

O společnosti Pure Storage

Společnost Pure Storage (NYSE: PSTG) šetří čas IT specialistů. Přináší novou zkušenost v oblasti práce s daty a nabízí moderní a inovativní datové prostředí, které organizacím umožňuje provozovat úložiště jako službu v automatizovaném režimu a napříč více cloudy. Pure je jednou z nejrychleji rostoucích IT společností v historii. Pomáhá zákazníkům efektivně využívat jejich data a zároveň zjednodušuje celé IT prostředí i náklady na správu infrastruktury. Podle certifikovaného skóre spokojenosti zákazníků z top B2B společností patří zákazníci Pure mezi nejšťastnější na světě.

Uznání analytiků

Společnost Pure Storage se v Magickém kvadrantu společnosti Gartner pro primární úložiště umístila mezi lídry: Leader in the 2021 Gartner Magic Quadrant for Primary Storage

Leader in the 2021 Gartner Magic Quadrant for Distributed File Systems & Object Storage

Spojte se s Pure