AURES Holdings hledá na 250 lidí, potřebuje je pro zahraniční expanzi i domácí růst

Společnost potřebuje operátory call centra, mechaniky, IT specialisty i odborníky na data pro trhy ve střední i západní Evropě

Praha 22. 2. 2022 – Skupina AURES Holdings, provozovatel sítí AAA AUTO, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, momentálně hledá uchazeče na 246 pracovních pozic. Důvodů je hned několik – prodeje ojetých vozů lámou rekordy, společnost otevírá nové pobočky a také rychle rozšiřuje svůj projekt Driverama. V době, kdy společnost slaví 30. let na trhu, tak významně personálně posiluje.

Část pracovníků hledáme dlouhodobě, další potřebujeme přijmout kvůli expanzi společnosti, ale i kvůli současné situaci na trhu ojetin, ke kterému se obrací stále více zákazníků. Cílem je mít dostatečné personální zdroje, které nám v situaci, kdy jsou ojeté vozy velmi žádané, umožní jejich roční prodaný objem dále zvýšit,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, který provozuje mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Auto Diskont a poboček Driverama v západní Evropě. V loňském roce AURES Holdings pokořil svůj historický rekord a za třicet let existence poprvé prodal více než 86 500 vozů.

V tuto chvíli společnost hledá 114 zaměstnanců v České republice, 25 na Slovensku, 59 v Polsku a 48 pro rozvoj společnosti Driverama v Německu, Nizozemsku a v České republice. „Hledáme uchazeče na všechny typy pozic, od přípravy vozů po manažerské. Dále také rozšiřujeme naše oddělení IT a Data Science, kam nabíráme zkušené odborníky na zajímavé projekty. Pro mezinárodní projekt Driverama, který již má 8 poboček v Německu, zahájil činnost v Nizozemsku a chystá se do Francie a Belgie, momentálně potřebujeme téměř padesát lidí. Na Slovensku se již připravujeme na sezónu, stejně jako v Polsku, kde nabíráme s předstihem i pro chystané otevření poboček v Gdaňsku a Rzeszowě. V době, kdy slavíme 30 let na trhu tak významně personálně posilujeme,“ dodala Topolová.

Jedná se o řadu různých pozic napříč firmou, od operátorů call centra, přes programátory k automechanikům či marketérům. Hledáme špičkové kandidáty i na pozice v oddělení Data Science, což je momentálně jedna z nejvíce rostoucích částí naší společnosti,“ uvedla Karolína Topolová s tím, že plný seznam pozic inzerovaných v České republice je možno nalézt na stránce společnosti na https://kariera.aaaauto.cz/volne-pozice.

Od dob ekonomické krize let 2008/2009 se počet pracovníků sítě AAA AUTO více než zdvojnásobil. V roce 2010 dosahoval necelých 1300, v současné době přibližně 2800. Společnost má nyní celkem 57 poboček v šesti zemích.