Herní vývojář Riot Games představuje speciální web pro média v češtině a aktualizuje své logo

Praha, 23. února 2022 – Herní vývojář Riot Games oznamuje speciální stránku www.riotgamesmedia.com určenou médiím, která nabízí i českou lokalizaci. Dále si společnost připravila aktualizaci svého loga. Navíc v letošním roce budou následovat další novinky v systému designu značky. I když společnost Riot Games mění svoji vizuální stránku, poslání zůstává. Herní vývojář si klade za cíl být herní společností s největším zaměřením na hráče, a zároveň zlepšovat podstatu toho, co znamená „být hráčem“.

Všechna aktualizovaná loga společnosti Riot Games a další prvky si lze stáhnout z nově spuštěné stránky www.riotgamesmedia.com, která je určena především pro média. Po přihlášení si lze vše potřebné pro redakční použití uložit do svého zařízení.

Stránka je navržena tak, aby zahrnovala zdroje, se kterými média pracují. Platforma obsahuje podstránky pro každou z her Riot Games, zábavní divize, Riot Forge a také firemní stránku pro novinky a informace o společnosti. Kromě toho bude stránka obsahovat tiskové zprávy, vizuální prvky (video, obrázky, klíčovou grafiku, Adobe sparks), popisy produktů, životopisy vedoucích pracovníků a brzy také informační listy pro každou hru. Jakmile se zaregistrujete ke svému účtu, budete mít na web kdykoli přístup, a také dostanete upozornění k aktualizacím.

Obsah obrázku text, podepsat, klipart

Popis byl vytvořen automaticky

Nové logo

Společnost Riot Games vstupuje do své druhé dekády v novém designu. Důvodem pro změnu loga je snaha o budování soudržnějšího vizuálního systému, a to včetně vytvoření dalších jedinečných prvků (jako je typografie), které hráčům pomohou snadněji rozpoznat svoji oblíbenou značku. Ačkoliv má nové logo modernější nádech, zachovává si svůj hlavní motiv zaťaté pěsti. Duch Riot Games tak žije dál.

O Riot Games

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů 

Jak League of Legends vstoupila do své druhé dekády, pokračuje Riot v jejím vývoji a přináší hráčům nové zážitky v podobě titulů Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift a několika dalšími, na kterých pracuje. Riot také buduje svět Runeterra prostřednictvím multimediálních projektů, které zahrnují hudbu, komiksy, deskové hry a připravovanou animovanou sérií Arcane.

Společnost Riot, kterou založili Brandon Beck a Marc Merrill, vede generální ředitel Nicol Laurent, má ústředí v Los Angeles v Kalifornii a má více než 3000 Rioterů ve více než 20 pobočkách po celém světě.