Stylový doplněk nebo smartphone? Mějte obojí s Huawei P50 Pocket!

Novinka Huawei P50 Pocket je svým zpracováním jednoznačně jedním z designově nejzajímavějších chytrých telefonů na trhu vůbec. Kombinací inovativní technologie fotoaparátu a jedinečného designu, představuje dokonalou souhru praktičnosti, moderních funkcí a zároveň pomocí kvalitního fotoaparátu umožňuje zachycovat svět kolem nás ve vší své barevnosti a se snahou co nejblíže vystihnout realitu.

Nadprůměrným industriálním designem a vysokou kvalitou zpracování jsou výrobky Huawei již známé. Že tomu ani u nejnovější řady P50 není jinak nás přesvědčil model P50 Pocket, jehož kombinace perleťově bílé s 3D strukturou a duální kruhový systém, který v sobě ukrývá externí displej a modul fotoaparátu, působí neotřele a navíc i po stránce využitých materiálů slibuje tento chytrý telefon dlouhou životnost.

Kompaktní, a přitom nabitý funkcemi

Flexibilní tělo chytrého telefonu dělá z Huawei P50 Pocket kompaktní zařízení, které se ve složeném stavu vejde do každé kapsy a kabelky. Když ho ovšem rozložíte, máte v rukou plnohodnotný telefon se všemi atributy vlajkové lodi značky. 

P50 Pocket se může pochlubit i velmi tenkým a dokonale symetrickým provedením. Když je rozložený, připomíná typický smartphone a co do průměru má pouhých 7,2 mm. Jeho 6,9palcový displej je o něco větší, než je u dnešních chytrých telefonů zvykem a zachovává si poměr stran 21:9, díky čemuž je pohodlný do ruky. Obrazovka s vysokým HD rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz nabízí naprosto plynulý chod. V místě ohybu je skládání prakticky neviditelné. Technologie, která za tím stojí, je přitom velmi jednoduchá. Uvnitř pantu je malá dutina ve tvaru vodní kapky, do které se obrazovka složí. 

Design, co si nespletete

Na zadní straně najdeme dva velké kruhy, což je design, který je pro tuto řadu typický. Jeden kruh obsahuje systém fotoaparátu se třemi čočkami, druhý pak obsahuje kruhový displej o průměru 1palce. Tuto vnější obrazovku využijete zejména když je telefon složený, protože poskytuje přehled o všech důležitých upozorněních, umožňuje náhled do kalendáře, knihovny fotografií či třeba ovládat hudební přehrávač.

Zraky přitahuje taktéž samotné zpracování krytu. U něj totiž designéři vsadili na neobyčejnost, a proto P50 Pocket u nás pořídíte v nevšedním bílém provedení. Zářivá bílá totiž pracuje s efektem odrážení světla. Pro využití strukturovaného povrchu byl inspirací broušený diamant, a to se na dojmu ze zařízení značně podepisuje – působí velmi elegantně a luxusně.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, aby bylo estetické zpracování v souladu s vysokou odolností, používá Huawei k výrobě řadu inovativních materiálů – například tekutý kov či vysokopevnostní ocel. Tyto materiály se postarají o rezistenci vůči poškození vnějšími vlivy a také zaručují vysokou životnost ohebného pantu, takže se můžete spolehnout, že vám bude sloužit opravdu dlouho.

Nechali jste se i vy okouzlit Huawei P50 Pocket? Pořídit si ten váš můžete za 34 999,- Kč na oficiální webové stránce Huawei https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.