Derby pro Ukrajinu: Stanice O2 TV Sport podpoří sbírku SOS UKRAJINA

4.3.2022 – V neděli večer se na obrazovkách televize O2 TV odehraje jeden z vrcholů sezony, 302. derby pražských „S“. Dlouho očekávaný souboj mezi Slavií a Spartou bude tentokrát ve znamení pomoci. Během celého přímého přenosu budou moci diváci stanice O2 TV Sport podpořit sbírku SOS Ukrajina, kterou organizuje Člověk v tísni. Téma válečného konfliktu na Ukrajině se promítne i do předzápasového studia Petra Svěceného, které startuje v neděli od 17:20 hodin.

.

„Původně jsme měli pro fanoušky připravenou jinou novinku, ale vzhledem k situaci jsme se rozhodli, že chceme při derby jediné – pomáhat! Během celého přenosu budou moci diváci podpořit sbírku SOS Ukrajina, kterou organizuje Člověk v tísni. Pevně věřím, že se nám podaří vybrat potřebné finance, které budou směřovat na pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, uprchlíkům a na ochranu ohrožených rodin i jednotlivců,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Diváci nedělního derby mohou sbírku na O2 TV Sport podpořit zasláním DMS ve tvaru DMS SOSUKRAJINA 30DMS SOSUKRAJINA 60 nebo DMS SOSUKRAJINA 90 na telefonní číslo 87 777 nebo darem na sbírkový účet 93209320/0300. Za vybrané částky zajistí humanitární pracovníci nejzákladnější potřeby pro oběti konfliktu.

Na pomoc Ukrajině se zaměří také zápasové studio, ve kterém moderátor Petr Svěcený přivítá slávistickou legendu Jana Suchopárka a trenéra Davida Holoubka. V jedné z reportáží se diváci O2 TV Sport dozví například o tom, jak se slávistický asistent Jaroslav Köstl zapojil se svojí rodinou do pomoci Ukrajině.

O O2 TV

Počet služeb některého z tarifů O2 TV (IPTV a OTT verze), která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 30. září 2021 celkem 586 tisíc včetně zákazníků, kteří využívají měsíční balíčky O2 TV Sport Pack online a O2 TV HBO a Sport Pack. Za rostoucím zájmem o digitální televizi stojí především její unikátní funkce, jako jsou výběr ze souběžně hraných zápasů, výběr úhlů kamer nebo možnost sledovat kompletní televizní nabídku až sedm dní zpětně.