Na platformě Samsung Smart TV se v Česku od dnešního dne představuje služba HBO Max

Praha 8. března 2022 – Chytré televizory Samsung s technologií Samsung Smart TV od dnešního dne nabízejí streamingovou platformu HBO Max společnosti WarnerMedia. Nová platforma bude k dispozici v mnoha evropských zemích (Portugalsko, Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko, Severní Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Nizozemsko). Diváci si budou moci vychutnat mnohá kultovní klasická díla, do nabídky patří například sága Harry Potter či seriály Přátelé, Hra o trůny nebo Rodina Sopranů. Na platformě se ovšem objeví i očekávané novinky, například šestá řada seriálu Super drbna, třetí řada Boje o moc nebo filmové hity Duna či Matrix Resurrections. 

Kromě toho budou mít diváci možnost sledovat vznikající filmy a seriály, mezi něž patří třeba Lakers: Vzestup dynastie, třetí řada seriálu Euforie nebo Station Eleven.

„Samsung se neustále svým zákazníkům snaží poskytnout domácí zábavu na nejvyšší úrovni. Naše televizory podporují nejmodernější obrazové i zvukové technologie a diváci se mohou ponořit do obsahu všeho druhu z nejrůznějších zdrojů. Toto partnerství nám při nabídce špičkové zábavy pro celou rodinu výrazně rozšiřuje možnosti,“ prohlásil Nathan Sheffield, ředitel divize pro TV a audio ve společnosti Samsung Electronics Europe.

Samsung je lídrem televizního trhu již 16 let v řadě a platforma Samsung Smart TV nabízí největší výběr aplikací včetně mnoha streamingových platforem. 

Jak stáhnout aplikaci HBO Max na kompatibilním televizoru Samsung 

Pro stažení aplikace HBO Max je nutné připojit chytrý televizor Samsung k internetu. Pak už stačí jen otevřít obchod s aplikacemi vlevo na hlavní liště, vyhledat aplikaci HBO MAX, vybrat ji a kliknout na možnost „Stáhnout“. Je zapotřebí předplatné. Současní uživatelé služby HBO GO mohou k přihlášení použít stávající uživatelské jméno a heslo. Noví zákazníci se mohou k předplatnému přihlásit na stránkách HBOMax.com nebo prostřednictvím služby Samsung Checkout.

Další informace na Samsung newsroom.  

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.