Samsung otevírá pop-up store v pražském OC Westfield Chodov, nabízí výrazné slevy a bonusy

Výhodněji lze nakoupit smartphony, chytré hodinky, tablety  a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds.

Praha 11. března 2021 – Samsung otevřel zcela nový pop-up store v pražském obchodním centru Westfield Chodov. Zákazníci si v něm můžou vyzkoušet a zakoupit špičkové telefony, tablety, chytré hodinky, sluchátka a příslušenství této korejské značky. Každý týden pak budou moci v pop-up storu soutěžit o produkty Samsungu v disciplínách Selfie Promo, Gaming a S Pen-karikaturista. Pop-up store Samsungu v OC Westfield Chodov bude otevřen denně od 9:00 do 21:00 až do 7. května 2022.

Až do 20. března 2022 nebo do vyprodání zásob také platí otevírací promo nabídka, kdy si budou všichni návštěvníci pop-up storu stejně jako značkové prodejny Samsung v OC Westfield Chodov moct nakoupit produkty Samsung za výhodnější ceny anebo získat bonus. V pop-up storu nadto platí i stejné akční nabídky, jako v jiných značkových prodejnách Samsung.

Fotografie nového pop-up store najdete ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2021 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 74,6 miliard dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.