Cloud od Revolgy loni doputoval do nových zemí, zpátky do Česka přinesl rekordní zisk

Revolgy má za sebou další úspěšný rok. Průkopník v poskytování cloudových služeb rozšířil své řady klientů o významné firmy u nás i v zahraničí a jeho obrat nepřestává růst.

Obrat se v roce 2021 zvětšil o necelých 40 % na více než 650 milionů korun. „Stále je cítit hlad po cloudových službách a řešení u nás i v zahraničí, podobně jako v předchozích letech,” říká CEO Revolgy Miroslav Vlasák.

Právě v zahraničí Revolgy loni získal celou řadu cenných klientů. Proniklo do regionu Nordics, kde navázalo spolupráci například s mezinárodní platformou pro prodej módy Miinto a expertem na digital commerce Vaimo. V regionu DACH se novým významným klientem Revolgy stal také švýcarský poskytovatel finančních služeb Alpian.

Počet aktuálně obsluhovaných klientů Revolgy se tak v loňském roce rozrostl o 109 na zhruba 1300. Celkem Revolgy působí v 52 státech. „Už léta v Revolgy říkáme, že působíme v B2B sektoru, tedy v Baltics to Balkan. Pro nás je to už trošku otřepaný vtípek, ale každým rokem se ta fráze naplňuje o další státy,” vysvětluje Vlasák.

V Česku loni Revolgy například vyhrálo tendr Univerzity Karlovy na nákup licencí a konzultací. Univerzita od Revolgy využívá také Google Workspace Education Plus. Loni Revolgy uzavřelo partnerství také s Rohlíkem nebo Technologickou agenturou ČR.

Rok 2021 byl pro Revolgy vyjímečný také příchodem sedmnácti nových kolegů. Tým se tak rozrostl o více než pětinu na 87 lidí. Jsou mezi nimi velmi zkušení lidé, jako je například Jan Sechovec, Jiří Kolář nebo Miroslav Červenka, který býval šéfem IT a členem představenstva v GE Money Bank.

Červenku Revolgy najalo s tím, aby letos oslovil více firem z korporátního prostředí. Více se chce firma zaměřit také na veřejný a státní sektor. „Naším cílem pro tento rok je začít s prosazováním cloudových řešení právě v těchto sektorech.” uzavírá Vlasák.

O Revolgy

Revolgy je dnes s obratem přes 650 milionů a každoročně výrazným růstem jednou z nejúspěšnějších českých firem na poli digitální transformace a cloudových řešení. Revolgy operuje v regionu střední a východní Evropy, Pobaltí a regionu DACH. Společnost pomohla více než 2000 firmám po celém světě na jejich cestě do cloudu. Mezi její největší klienty patří estonský Bolt, Heureka, Jablotron, SemRush nebo AdCash. Revolgy se stalo vůbec prvním Google Cloud Premier Partner u nás. Je také Amazon Web Services Partner. 

V roce 2020 do Revolgy za 35% podíl vstoupila slovenská investiční skupina Sandberg Capital. Zbytek si ponechal původní vlastník v podobě firmy Sofolgia.

S interním týmem více jak 80 zaměstnanců se stará o klidný spánek svých klientů už více než 25 let.

www.revolgy.com